کوکتل مزوتراپی لاغری | بهترین مزو لاغری

کوکتل مزوتراپی لاغری و همچنین مشاوره جهت انتخاب بهترین مزو لاغری موضوع این مطلب آموزشی در مورد مزوتراپی لاغری می باشد. مزوتراپی لاغری موضعی یکی از […]

The post کوکتل مزوتراپی لاغری | بهترین مزو لاغری appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

کوکتل مزوتراپی لاغری و همچنین مشاوره جهت انتخاب بهترین مزو لاغری موضوع این مطلب آموزشی در مورد مزوتراپی لاغری می باشد.

مزوتراپی لاغری موضعی یکی از تازه ترین روش های درمانی غیرتهاجمی و بدون جراحی می باشد که در حال حاضر به منظور خلاص شدن از شر چربی های مازاد و تجزیه تجمع بافت چربی در نقاط محدود ، اختصاصی و کم حجم استفاده و کارایی دارد. در استفاده از بهترین مزو لاغری اغلب به منظور تجزیه و رفع چربی های اضافی که از راه فعالیت های جسمانی و روش غذایی برطرف نشده اند ، یک گزینه اثربخش است.

جهت مشاوره به منظور خرید بهترین مزو لاغری می توانید با ما تماس بگیرید.

مواد استفاده شده در کوکتل مزو لاغری از آنزیم ها ، مواد شیمیایی ، ویتامین ها مشتق شده و از ماده فوق العاده موثر و شگفت انگیز فسفا تیدیل کولین که آنتی اکسیدانی استخراج شده از لیستین سویا می باشد ساخته شده است.این ماده چربی را به مولکول های محلول در آب تجزیه می کند به صورتی که چربی ها به مواد بسیار ریز تغییر می یابند و سپس دفع می شوند. ترکیبات سازنده ی بهترین کوکتل مزوتراپی لاغری ، به طور معمول مشکلات و عوارض جانبی حاد و جدی به دنبال نخواهند داشت.

بعد از درمان ، الحاق ذرات بافت چربی از هم گسسته شده و چربی ها به حالت ذرات محلول در آب تبدیل می شوند و اندک اندک از بین می روند. بعد از سپری شدن چند روز از تزریق ، بافت چربی تجزیه شده از طریق روده و کبد پاکسازی و از بدن خارج می شود.

هر نوبت مزوتراپی معمولاً 15 الی 30 دقیقه ادامه خواهد داشت و بعد از سپری شدن یک ماه از جلسه درمانی ، بیشتر مراجعین اثربخشی قابل ملاحظه مزوتراپی را رویت خواهند کرد.

نواحی تحت درمان با کوکتل مزوتراپی لاغری

*پهلو و شکم

* بازوها

*ران ها

*غبغب

*زانوها

مزایای استفاده از کوکتل مزوتراپی لاغری

ـ سیکل بهبودی و ریکاوری خاصی نیاز ندارد.

ـ ریسک و عوارض جانبی حاد و خطرناکی به همراه ندارد.

ـ یک درمان سرپایی بدون عمل بیهوشی و دوره ریکاوری است.

ـ موفقیت درمانی و اثربخشی قابل توجه زیادی دارد.

ـ مخارج درمانی آن در قیاس با جراحی و لیپوساکشن به صرفه تر است.

ـ یکی از برترین شیوه های درمانی به منظور رسیدن به اندام و ظاهری دلخواه و مطلوب محسوب می شود.

تعداد جلسات کوکتل مزوتراپی لاغری

به طور معمول اکثر مراجعین به 3 الی 5 جلسه نوبت درمانی برای رسیدن به لاغری مناسب نیازمند هستند تا اثربخشی دلخواه را کسب کنند. اما احتمال دارد برای شماری از مراجعین به 5 الی 15 جلسه نوبت درمانی تجویز شود. مزوتراپی لاغری موضعی ناحیه غبغب و بازوها اغلب به 2 تا 4 نوبت در ضمن سال نیازمند است. در مجموع شمار نوبت های درمانبی بسته به بدن فرد ، قوام و تراکم چربی ها ، الگوی چربی ، مقدار چربی و نقاط مورد نظر از فردی به فرد دیگر متمایز است. اگر از بهترین کوکتل مزوتراپی لاغری استفاده می کنید، تعداد جلسات کمتری مورد نیاز است.

مدت ماندگاری نتایج کوکتل مزوتراپی لاغری

بهره مندی از برنامه غذایی میانه و صحیح و داشتن فعالیت های منظم بدنی مساعد با انجام مزوتراپی لاغری اثربخشی و دوام درازمدت و همیشگی به دنبال خواهد داشت. چنانچه بعد از درمان با روش مزوتراپی مجدداً اضافه وزن پیدا کنید بافت چربی تجزیه شده ، تجدید خواهد شد. همچنین روش مزوتراپی برای کسانی که بیش از حد چاق هستند گزینه درمانی موفقیت آمیزی نخواهد بود.

کوکتل مزوتراپی لاغری برای چه افرادی مناسب است؟

مزوتراپی لاغری موضعی به طور تحقیق برای کسانی که از تندرستی معمول بدن بهره مند بوده و صرفاً به سلولیت سطحی در نقاط شکم و پهلو ، ران ها ، بازوها دچار هستند یک انتخاب درمانی ایده آل خواهد بود. افزون بر این ، کسانی که در طی ماه های اخیر لیپوساکشن داشته اند و اینک نقاطی از بدن گرفتار سلولیت شده به عنوان یک درمان مکمل قادرند از مزوتراپی لاغری موضعی بهره بگیرند.

موارد احتیاطی در مورد کوکتل مزوتراپی لاغری و انتخاب بهترین مزو لاغری :

مزوتراپی لاغری برای خانم های باردار و شیرده ، بیماران دیابتی ، اختلالات خودایمنی ، اختلالات کبدی و کلیوی ، وجود عفونت  و التهاب در بافت تحت درمان ، سرطان فعال ،بیماری های قلبی و مغزی نباید مورد استفاده قرار بگیرد.

عوارض جانبی کوکتل مزوتراپی لاغری

تابحال عارضه های جانبی جدی و خطرناکی در این روش درمانی گزارش نگردیده است. با این وجود ، واکنش به ترکیبات موجود در کوکتل های مزوتراپی لاغری نظیر تورم ، خارش ، کبودی ، تهوع ، درد مختصر و در موارد ناچیز عفونت از عارضه های جانبی زودگذر مزوتراپی لاغری موضعی بوده که به طور معمول پس از گذشت چند روز از بین خواهند رفت. در صورت مشاهده هر نوع عارضه ی جدی و متداوم پزشک خود را درجریان بگذارید. این عوارض اگر بهترین مزو لاغری را استفاده کنید، کمتر مشاهده می شود.

The post کوکتل مزوتراپی لاغری | بهترین مزو لاغری appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.