ژل تئوسیال Teosyal

ژل تئوسیال Teosyal محصول کشور سوئیس می باشد. TEOSYAL️ طیف وسیعی از فیلرهای پوستی تزریقی ساخته شده از اسید هیالورونیک است که برای درمان چین و […]

The post ژل تئوسیال Teosyal appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

ژل تئوسیال Teosyal محصول کشور سوئیس می باشد. TEOSYAL️ طیف وسیعی از فیلرهای پوستی تزریقی ساخته شده از اسید هیالورونیک است که برای درمان چین و چروک طراحی شده است ، نواحی خاصی مانند اطراف دهان یا اطراف چشم ، به صورت حجم می دهند و همچنین کیفیت پوست را بهبود می بخشند.

درباره شرکت تئوسیال

بر اساس توافقنامه توزیع اعلام شده ، Revance دارای حقوق فوری و انحصاری برای تجاری سازی مجموعه فیلرهای RHA TEOXANE در ایالات متحده خواهد بود ، شروع این کار با تأیید RHA 2 ، RHA 3 و RHA توسط سازمان غذا و داروی آمریکا FDA محصول ، که شامل لیدوکائین است.

خط RHA طیف گسترده ای از ژل های طراحی منحصر به فرد را برای پزشکان در صورت در اختیار پزشکان قرار می دهد. خط RHA اولین محدوده اسید هیالورونیک با خاصیت رئولوژیکی است که به طور خاص برای دنبال کردن بیان صورت طراحی شده است. این شامل یک فناوری منحصر به فرد و ابتکاری است که با حفظ زنجیره های طبیعی مولکول های اسید هیالورونیک ژلی با بالاترین خلوص ایجاد می کند و از اسید هیالورونیک طبیعی در پوست ما تقلید می کند. خط RHA با استفاده از یک روش اتصال متقابل اختراع شده طراحی شده است که شبکه اسید هیالورونیک را برای اصلاح چین و چروک های پوستی متوسط ​​و شدید حفظ می کند.

این توافقنامه همچنین شامل محصول چهارم در مجموعه Teoxane ، RHA 1 است که انتظار می رود در سال 2021 تأیید FDA را بدست آورد و شامل همکاری مداوم با Revance برای ارائه خط لوله قوی از علائم اضافی و فن آوری های پرکننده پوست نسل بعدی است. علاوه بر این ، این توافقنامه به Revance حق اولین مذاکره برای دسترسی به خط جدید مهندسی TEOXANE را می دهد که از فناوری مناسب RHA آن استفاده می کند.

با توجه به حقوق توزیع ایالات متحده برای همه موارد فوق ، Revance 2.5 میلیون سهام سهام Revance را به TEOXANE SA صادر کرده است. Revance ساخت یک سازمان تجاری ایالات متحده را آغاز کرده است و هدف قرار دادن معرفی پرکننده های TEOXANE RHA در سه ماهه دوم سال 2020 و پس از آن راه اندازی DAXI است ، پس از تصویب مقررات ، در نیمه دوم سال 2020

ژل تئوسیال

طیف کاملی از محصولات TEOSYAL متشکل از فیلر پوستی منحصر به فرد با تراکم ژل متفاوت و ویژگی های منحصر به فرد است که هرکدام را برای درمان نواحی مختلف صورت و دستیابی به نتایج متفاوت از پیشگیری از ایجاد خطوط ریز و / یا چین و چروک تا بازسازی کانتور صورت.

محصولات TEOSYAL RHA توسط آزمایشگاه های TEOXANE مطابق با یک پروسه ثبت اختراع ایجاد شده است ، و تأمین نیازهای خاص نواحی سیار صورت را امکان پذیر می سازد. این فناوری خصوصیات طبیعی مولکول های اسید هیالورونیک را برای بدست آوردن ژل هایی با خلوص بالا ، نزدیک به محتوای طبیعی اسید هیالورونیک در پوست حفظ می کند.

انواع ژل تئوسیال

تئوسیال RHA 1

حذف چین و چروک های ریز صورت ، گردن و دکلته

تئوسیال RHA 2

برای درمان چین و چروک های متوسط در قسمت فوقانی صورت مانند گلابلا ، پیشانی و پاهای کلاغ یا افزودن حجم به لب ها و یا افزایش خط آنها.

تئوسیال RHA 3

برای درمان چین و چروک های عمیق صورت مانند چین های بینی ، خطوط عمودی لب ، خطوط و چین های عمیق ، تقویت گونه و بازیابی فرم صورت

تئوسیال RHA 4

طراحی شده برای تهیه حجم در مناطق پویا و گسترده مانند گونه ها و خطوط صورت

تئوسیال کیس KISS RHA

برای تغییر شکل ظریف و پویا لب با مقدار کمی ژل

مزایای ژل تئوسیال

آمپول های هیالورونیک اسید تئوسیال یک گزینه درمانی جذاب برای رفع تغییرات مرتبط با سن در کیفیت پوست و شکل ظاهری آن است. اسید هیالورونیک تئوسیال می تواند به پوست ما تزریق شود تا نواحی خاصی را پر و پر کند. تزریق هیالورونیک اسید به موارد زیر انجام می شود:

• چین و چروک ها را کاهش دهید

• گونه های مدل

• خطوط صورت و فرم لب را اصلاح کنید

• تئوسیال افتادگی را کاهش دهید

• کاهش ظاهر فرورفتگی در پوست ناشی از زخم های آکنه یا آسیب دیدگی

• قابلیت ارتجاعی و آبرسانی پوست صورت ، دست ، گردن و گردن را بهبود ببخشید

قیمت ژل تئوسیال

قیمت ژل تئوسیال با توجه به اینکه این محصول ، یک ژل وارداتی است ، به طور مستقیم تابع قیمت ارزهای خارجی می باشد. قیمت ژل تئوسیال با توجه به اینکه از کشورهای اروپایی وارد کشور می شود، جزو ژل های گران قیمت می باشد.

نمایندگی فروش ژل تئوسیال

نمایندگی فروش ژل تئوسیال در سال های گذشته یک شرکت معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت بوده است. شرکت واردکننده ژل تئوسیال با نوسان نرخ ارز واردات این محصول را متوفق نمود. نماینده فروش ژل تئوسیال در ایران ، شرکت های متعددی در استان های مختلف می باشند. یکی از نمایندگان فروش ژل تئوسیال در سال های اخیر گروه بازرگانی نیک بوده است که با توجه به محدودیت های واردات ژل تئوسیال ، این ژل جایگاه خود را به سایر ژل های همردیف مانند ژوویدرم و همچنین ژل سیتوسیال اختصاص داده است.

ژل تئوسیال - ژل teosyal

ژل تئوسیال – ژل teosyal

The post ژل تئوسیال Teosyal appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.