ژل الراویه Elravie

ژل فیلر الراویه ژل الراویه دیپ لاین پلاس یک فیلر پوستی زلال و خالص با ساختار و مواد سترون شده و بی رنگ بوده که دربردارنده […]

The post ژل الراویه Elravie appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

ژل فیلر الراویه

ژل الراویه دیپ لاین پلاس یک فیلر پوستی زلال و خالص با ساختار و مواد سترون شده و بی رنگ بوده که دربردارنده ی 23 میلی گرم ـ میلی لیتر هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید ترکیبی شفاف و چسبنده می باشد که به طور طبیعی در بدن تولید می شود و با تنظیم رطوبت و آبرسانی به پوست به هیدراته ، حجم دهی به بافت ، بهبود و سلامت پوست کمک شایانی می کند.

موارد تشکیل دهنده ژل فیلر الراویه

*هیالورونات سدیم 23 میلی گرم ـ میلی لیتر

*بافر فسفات 3/7 q.s PHیک میلی لیتر

موارد استفاده ژل فیلر الراویه

ژل الراویه دیپ لاین پلاس به منظور رفع چروکیدگی پوست و افزایش حجم بافت تحلیل رفته و ترمیم جای اسکار و زخم درکسانی که بالای 18 سال دارند و در بازسازی و تقویت بافت های خاص صورت به کار گرفته می شود.

نحوه تزریق ژل فیلر الراویه

تزریق ژل الراویه دیپ لاین پلاس با ترکیب هرگونه ماده ی تزریقی دیگر غیرمجاز می باشد و تزریق موکداً لازم است که از طریق پزشک متخصص صورت گیرد. دقت و مهارت در تزریق ، دانش لازم از نواحی مناسب تزریق و شیوه صحیح تزریق در استفاده از ژل فیلر الراویه بسیار حائز اهمیت است. انواع سوزن مناسب برای تزریق از 21 جی تا 30 جی خواهد بود و با توصیه پزشک می شود سوزن های سترون شده را هم به کار گرفت. لازم است محل تزریق از قبل با محلول بهداشتی ضدعفونی کننده و یا الکل تماماً استریل و تمیز گردد. تزریق می بایست دقیق و به نرمی و آرامی صورت گیرد و میزان ماده تزریقی تعیین شده و اندک باشد تا بیمار حالت و اثرات بوجود آمده را ببیند. در جهت حفظ خاصیت و اثرات درمان احتمال دارد که تزریق در سیکل های درمانی معینی زیر نظر پزشک از نو انجام گیرد.

موارد ممنوعیت استفاده از ژل فیلر الراویه

ـ خانم ها در دوران بارداری و شیردهی

ـ افراد مبتلا به جوش و زخم های عفونی و مشکلات حاد پوستی حاد و فعال

ـ استفاده برای برجسته سازی پستان

ـ اشخاص زیر 18 سال

ـ اشخاص مبتلا به واکنش های آلرژیک مهلک و زمینه ی حساسیت به فیلرهای پوستی

ـ تزریق در قسمت تاندون ، استخوان ، رباط و ایمپلنت ثابت

موارد احتیاطی تزریق ژل فیلر الراویه

  • از مصرف آسپرین و داروهای غیر استروئیدی ضدالتهابی مثل بروفن ، نوپرین و … قبل از عمل تزریق اجتناب نمایید. این ها امکان دارد سبب افزایش خطر خونریزی و کبودی در موضع تحت درمان شوند.
  • این ژل پوستی حتماً لازم است که قبل از تزریق به متخصص نشان داده شود تا در صورت داشتن حالت غیر معمول از تزریق آن خودداری شود.
  • نحوه و شیوه ی تزریق ممکن است ویروس های تبخال و عفونت پنهان موجود در موضع تحت درمان را مجدداً تحریک و زنده سازد.
  • پس از اتمام تزریق کل ماده ی تزریقی بازمانده از داخل سرنگ را بیرون بریزید. زیرا تزریق دوباره این مواد ممکن است سبب بروز عارضه های جانبی پوستی شود.
  • تا دو هفته بعد از درمان از رفتن در برابر نور خورشید ، حمام داغ ، شنا ، سونا خودداری کنید.

عوارض جانبی ژل فیلر الراویه

احتمال بروز واکنش های پوستی به تزریق مانند تورم ، التهاب ، درد ، حساسیت به لمس و سایر مشکلات همانند این ها وجود دارد که در اغلب موارد نیازی به درمان خاصی و هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این علائم زودگذر پس از گذشت چند روز بهبود می یابند. ولی از عارضه های نادر و حاد تزریق این فیلر بروز عفونت ، آبسه ، برآمدگی های سفت و اسکار می باشد. در صورت مشاهده هر نوع عارضه و مشکل غیرعادی و مهلک و ادامه دار باید پزشک خود را در جریان بگذارید.


سایر ژل ها :

ژل ژوویدرم      ژل پرفکتا         ژل آیدیا          ژل رووفیل       ژل سیتوسیال

The post ژل الراویه Elravie appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.