فروش هیالاز برای دفع ژل فیلر و کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز

فروش هیالاز Hyalase برای دفع ژل فیلر و کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز موضوع این مطلب آموزشی است. می توانید به منظور کم کردن حجم […]

فروش هیالاز Hyalase برای دفع ژل فیلر و کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز موضوع این مطلب آموزشی است. می توانید به منظور کم کردن حجم نواحی که تزریق فیلر شده و یا دفع کامل ژل در بدن از هیالاز استفاده کنید. همچین کوچک کردن بینی با هیالاز یکی از روش های مرسوم زیبایی می باشد.

نام تجاری هیالورونیداز Hyaluronidase هیالاز است که به دو صورت ویال و آمپول ۱۵۰۰ واحدی به فروش می رسد.

زمانی که با فیلرهای هیالورونیک اسید حجم دهی؛ بیشتر از حد مطلوب صورت بگیرد و فرد احساس نارضایتی داشته باشد، می توان با تزریق آمپول هیالاز که باعث می‌شود مولکولهای ژل شکسته شود و طی چند روز از بدن فرد دفع می شود.

روزهای اول بعد از تزریق فیلر مقداری تورم طبیعی وجود دارد؛ که این ورم ها در ناحیه لب و زیر چشم بیشتر است توصیه می شود حداقل بعد از یک هفته اقدام به تزریق هیالاز شود تا حجم اصلی ژل مشخص شود. هیالاز بر روی فیلر هایی که بر پایه‌ی هیالورونیک اسید هستند تاثیر می‌گذارد و فیلر هایی که پاژ هستند را نمی شود با تزریق آنزیم از بین برد؛ تنها راه از بین بردن این فیلر ها جراحی و تخلیه است.

تعدادی از افراد به آنزیم هیالاز حساسیت دارند و بهتر است قبل از تزریق تست گرفته شود. محلول رقیق شده هیالاز را با سرنگ انسولین در ناحیه ساعد در داخل پوست تزریق کنید و اگر بعد از نیم ساعت علائمی چون خارش و کهیر بروز پیدا نکند؛ مشکلی برای تزریق آنزیم ندارید.

کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز

در شرایط  امروزی و راحت تر شدن مسائل پزشکی بیشتر افراد به دنبال روش های کم درد تر و بی دردسر تری برای زیباتر شدن و رفع نقص های خود هستند. تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی های گوشتی روشی بسیار راحت است که فرد بدون جراحی و روش های تهاجمی می تواند اقدام به کوچک کردن بینی با هیالاز نماید.

در روش کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز نیازی به بیهوشی و یا جراحی نیست در نتیجه دوره نقاهت بسیار کوتاه بوده و عارضه ایی هم ندارد.

آنزیم با تاثیر گذاری بر روی غضروف ها و بافت چربی ها باعث کاهش حجم آن ها شده و در نهایت بینی کوچک تر می شود.

برای از بین بردن احساس درد  بیمار در زمان کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز می توان از پماد های بی حسی موضعی استفاده کرد. تعداد جلسات برای کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز بین ۲ تا ۶ جلسه است؛ که این میزان بسته به نظر پزشک در جلسه مشاوره قابل تعیین است. بهتر است فاصله زمانی هر تزریق بین ۱ الی تا ۲ هفته باشد.

آنزیم هایی که در روش کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز استفاده می شود؛ کاملا ایمن بوده و با بافت بدن انسان سازگار بوده. به همین دلیل تزریق آنزیم برای فرد حساسیت و یا آلرژی ایجاد نمی کند.

ماندگاری این روش برای کوچک نگه داشتن بینی دائمی است. فقط در صورتی که فرد دچار بارداری یا چاقی شود؛ ممکن است مقداری از حالت بینی برگردد. که این حالت با یک جلسه تزریق دوباره به حالت قبل باز می گردد.

مراقبت های بعد از کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز

بعد از کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز ، از ماساژ دادن بینی خودداری شود و بهتر است فرد از چسب بینی استفاده کند. تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق از آب زدن به ناحیه خودداری شود. اگر بیمار دچار کمبود ویتامین D است توصیه می شود از قرص ویتامین D بانظر پزشک استفاده شود.