Googe Adword و تحول سیستم تبلیغاتی در جهان

گوگل به عنوان یکی از بزرگترین و معروف ترین شرکتهای دنیا است که در زمینه تکنولوژی در سطح جهان بی نظیر است. این شرکت غول آسا توانسته است مدیریت و کنترل اینترنت در دنیا را به دست بگیرد. این برند معروف نه تنها به عنوان یک شرکت محبوب بلکه به دلیل خدماتی که برای کل …

The post Googe Adword و تحول سیستم تبلیغاتی در جهان first appeared on طراحان برتر.

گوگل به عنوان یکی از بزرگترین و معروف ترین شرکتهای دنیا است که در زمینه تکنولوژی در سطح جهان بی نظیر است.

این شرکت غول آسا توانسته است مدیریت و کنترل اینترنت در دنیا را به دست بگیرد. این برند معروف نه تنها به عنوان یک شرکت محبوب بلکه به دلیل خدماتی که برای کل دنیا فراهم کرده از جمله قوی ترین موتور جستجوگر دنیا را در اختیار همگان قرار داده او را به یک شرکت بدون رقیب تبدیل کرده است.

شاید برخی از افراد چنین تصور کنند که استفاده ما و همه کاربران دنیا از خدمات گوگل به صورت رایگان است ، پس این شرکت بزرگ و ثروتمند ، دارایی ها و ثروت خود را از کجا به دست آورده است ؟

شرکت گوگل یک روش تبلیغاتی منحصر به فرد برای خود دارد که اکثر ثروت خود را از این طریق کسب می کند. تا کنون تبلیغاتی از شرکت گوگل به شکل بیلبرد ، پوستر ، تبلیغ در تلویزیون و رادیو یا رسانه های نوشتاری ندیده ایم ، واقعیت این است که گوگل به این گونه تبلیغات و بسترهای تبلیغاتی نیازی ندارد. خود شرکت گوگل یک پلت فرم ویژه برای تبلیغات طراحی کرده و در همان بستر اقدام به تبلیغات می نماید.

شرکت گوگل سیستمی به نام Adwords دارد که برای تبلیغات از آن استفاده می کنند طراحی کرده است. در ابتدای آغاز قرن ۲۱ شرکت گوگل یک انقلاب و تحول عظیم در حوزه تبلیغات به وجود آورد و به دنیا معرفی کرد.

این سیستم یک خدمات تبلیغاتی برخط یا آنلاین است که به کاربران این اجازه را می دهد که برنامه های تبلیغاتی خود را در بستر آن طراحی و برنامه ریزی کنند. هنگام جستجو در صفحات اینترنت با تبلیغات زیادی مواجه می شوید که فقط کافی است بر روی آنها کلیک کنید تا برای شما به نمایش در آیند. تبلیغات در پلت فرم گوگل Adwords دقیقاً همین است.

گوگل این پلت فرمهای تبلیغاتی را در قیمتهای مختلف با توجه به امکاناتی که به کاربران می دهد در اختیار آنها قرار می دهد. بنابراین یکی از منابع تأمین بودجه و ثروت در شرکت گوگل همین پلت فرم تبلیغاتی است. البته امکانات تبلیغاتی گوگل به همین جا ختم نمی شود بلکه این شرکت غول پیکر و محبوب ، بازی های تبلیغاتی نیز راه اندازی می کند. شرکتها و برندها می توانند از بازیهای تبلیغاتی گوگل نیز برای تبلیغات استفاده کنند.

البته باز هم نوآوریهای گوگل در همین حد خلاصه نشد بلکه خدمات متنوع دیگری همچون google Advertising ، Professional Program و چند مورد دیگر را به دنیا عرضه کرد. یکی دیگر از ابتکاراتی که شرکت گوگل به خرج داده تا میزان کاربران و شرکتهایی که از سرویس تبلیغاتی آن استفاده می کنند افزایش پیدا کند استفاده از یک سیستم سریع و آسان برای پرداخت هزینه تبلیغاتی است. این روش می تواند دغدغه بسیاری از افراد که تصور می کنند کار کردن با شرکت بزرگی همچون گوگل حتماً دشوار باشد را کاملاً خنثی کرده است.

با توجه به توضیحات فوق به خوبی می توان متوجه شد که چرا اغلب سرویسهای گوگل به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. زیرا آنها از یک استراتژی مناسب برای کسب درآمد استفاده می کنند که می تواند علاقه کاربران برای استفاده از آنها را بالا ببرد. از طرفی سرعت و کیفیت فعالیتهای آنها را به طور چشمگیری افزایش دهد.

هر شرکتی که از پلت فرم ADwords برای تبلیغات استفاده می کند به این واقعیت اشاره می کند که در قبال پرداخت یک هزینه مناسب می تواند از خدمات فوق العاده برای تبلیغات آن هم در سطح جهانی استفاده کند. پس بیهوده نیست که گوگل به یک غول تکنولوژی و مدیر بزرگ اینترنت در دنیا تبدیل شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات اینترنتی به این صفحه مراجعه نمایید.

The post Googe Adword و تحول سیستم تبلیغاتی در جهان first appeared on طراحان برتر.