تفاوت پروفایلو با ژل های فیلر چیست؟

این روش درمانی هیالورونیک اسید به لیفت و آبرسانی پوست کمک می کند و ظاهری جوان و درخشان را به ارمغان می آورد. کمی آشنا به […]

The post تفاوت پروفایلو با ژل های فیلر چیست؟ appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

این روش درمانی هیالورونیک اسید به لیفت و آبرسانی پوست کمک می کند و ظاهری جوان و درخشان را به ارمغان می آورد.

کمی آشنا به نظر می رسد؟

بله ، پروفایلو و پرکننده های پوستی هر دو پایه هیالورونیک اسید هستند و هر دو به بالا بردن و جوان سازی پوست کمک می کنند.

بنابراین چه تفاوتی بین آنها وجود دارد؟

درباره پروفایلو

Profhilo یک هیالورونیک اسید بسیار خالص است که به پوست تزریق می شود. این ماده در ابتدا پوست را آبرسانی کرده و باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین طبیعی شما برای اثر جوان سازی می شود.

درباره فیلرهای پوستی

فیلرهای پوستی همچنین دارای هیالورونیک اسید هستند (انواع دیگر موجود است) و مواد اضافی در آن گنجانده شده است. ما از یک پرکننده پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک به نام ژوویدرم و آلیاکسین استفاده می کنیم.

مانند پروفایلو ، پرکننده های پوستی به پوست تزریق می شوند. بر خلاف Profhilo ، آنها در مناطق خاصی از پوست شل برای جبران مجدد حجم از دست رفته و ترمیم آسیب پوست و همچنین افزایش سطح کلاژن و الاستین طبیعی در آن منطقه هدف قرار گرفته اند.

کدام برای شما مناسب است؟ پروفایلو یا ژل فیلر

این به نتایجی که می خواهید بستگی دارد و در حقیقت ، جواب ممکن است “هر دو” باشد!

وقتی Profhilo انتخاب درستی است:

“من نمی خواهم چیزی در مورد ظاهر من تغییر دهم ، فقط پوستی شاداب و جوان تر می خواهم”

پروفایلو در معکوس کردن علائم عمومی پیری و کم آبی بدن بسیار عالی است. هنگامی که به صورت صورت استفاده می شود ، به چندین نقطه استراتژیک اطراف صورت تزریق می شود و از طریق پوست پخش می شود تا اثر آبرسانی و جوان سازی کلی ایجاد کند. شما باید انتظار داشته باشید که از نظر کاهش شلی پوست و ظاهر درخشان تر ، یک پیشرفت کلی داشته باشید.

از پروفایلو می توان برای مقابله با علائم پیری صورت (به خصوص گونه ها) ، گردن ، دکلته ، سینه ، معده ، بازوهای داخلی ، دست ها و زانوها استفاده کرد.

پروفایلو

وقتی پرکننده های پوستی انتخاب درستی هستند

“من واقعاً از این خطوط عمیق یا مناطق عمیق آزارم می دهم”

از فیلرهای پوستی برای هدف قرار دادن مناطق خاصی از چین و چروک ها یا چین های پوستی استفاده می شود تا ساختار صورت را ایجاد کند و باعث ایجاد لیفت و برآمدگی بهتر می شود. بر خلاف پروفایلو ، قوام ضخیم تر پرکننده های پوستی باعث می شود که آنها در یک نقطه بمانند.

بیشتر آنها برای مقابله با خطوط و چین های عمیق در قسمت پایین صورت استفاده می شوند ، اگرچه می توانند در جاهای دیگر از جمله خطوط ریزتر و برای کمک به پوست آسیب دیده استفاده شوند.

چه موقع باید هر دو پروفایلو و پرکننده های پوستی را داشته باشید

“من یک منطقه مشکل دارم که می خواهم آن را تغییر دهم اما احساس می کنم پوست من کدر است.”

پروفایلو و پرکننده های پوستی می توانند کاملاً با هم کار کنند تا مناطق خاصی را مدیریت کنند و باعث افزایش درخشندگی شما شوند.

The post تفاوت پروفایلو با ژل های فیلر چیست؟ appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.