کوکتل و آمپول مزوتراپی BCN اسپانیا

مزو ضد ریزش مو BCN SCALP مزو سر BCN حاوی مواد موثری است که از دست دادن یا کمبود آنها می تواند باعث ریزش مو شود: […]

The post کوکتل و آمپول مزوتراپی BCN اسپانیا appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

مزو ضد ریزش مو BCN SCALP

مزو سر BCN حاوی مواد موثری است که از دست دادن یا کمبود آنها می تواند باعث ریزش مو شود: دکسپانتنول و بیوتین. همچنین شامل سایر ویتامین های گروه B و آهن است.

دکسپانتنول ، یک جز natural طبیعی پوست و مو ، آنالوگ الکلی اسید پانتوتنیک یا ویتامین B5 است و بنابراین ، پروویتامین B5 است که به سرعت از طریق پوست جذب شده و به ویتامین B5 تبدیل می شود. اثربخشی آن بر اساس قدرت مرطوب کنندگی زیاد و نفوذ خوب آن به پوست است. سطح رطوبت موجود در لایه شاخی را افزایش می دهد ، از دست دادن ترانسپیدرمال آب را کاهش می دهد و صافی و کشش طبیعی پوست را حفظ می کند. مکانیسم عملکرد آن براساس وضعیت آن به عنوان یک جز کوآنزیم A ، ماده ای مورد نیاز در فرآیندهای بیوشیمیایی متعدد و به طور کلی ، به عنوان یک فاکتور در واکنش های استیلاسیون عمل می کند.

بیوتین ویتامین H ، ویتامین B7 یا ویتامین B8 نامیده می شود و برای رشد سلول ، تولید اسیدهای چرب و متابولیسم اسیدهای آمینه ضروری است. با تسریع در سنتز چربی ، عملکرد پوست را به عنوان یک مانع طبیعی بهبود می بخشد. این ماده همچنین یک ماده طبیعی است ، علائم درماتیت سبورئیک ، اگزما و خشکی پوست را تسکین می دهد و به مبارزه با ریزش مو و تغییر رنگ زودرس مویرگی کمک می کند.

تیامین یا ویتامین B1 یک آنتی اکسیدان است که گردش خون در پوست و پوست سر را افزایش می دهد. این عمل باعث بهبود نفوذ خون و مایعات – و در نتیجه اکسیژن – در مناطق مختلف پوست و در فولیکول های مو می شود. به دلیل آن تیامین از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث رشد موهای جدید می شود و به پیشرفت چشمگیری در موها می رسد که براق و براق به نظر می رسد.

پیریدوکسین یا ویتامین B6 ثابت کرده است که باعث کاهش تشکیل دی هیدروتستوسترون و تنظیم مقدار اضافی آن در ریشه مو می شود و بنابراین ریزش آن را محدود می کند و رشد آن را تحریک می کند. پوست های روغنی را متعادل می کند و ترشح غدد چربی را محدود می کند. با شوره سر و درماتیت سبورئیک مبارزه می کند. باعث کاهش خارش و التهاب پوست می شود (اگزمای آتوپیک).

آهن به عنوان یک جز اساسی در بسیاری از پروتئین ها و آنزیم ها ، تأثیر مستقیمی بر روی موها دارد ، به طوری که معمولاً با افزایش آهن ، انواع خاصی از آلوپسی اصلاح می شود. علاوه بر این ، آهن برای تشکیل کراتین ، ماده اصلی پروتئین لایه های خارجی پوست و مو لازم است ، بنابراین بر ظاهر سالم پوست ، ناخن ها و موها تأثیر می گذارد.

مزو دور چشم BCN OCULARE

مزو دور چشم BCN Oculare در این ناحیه ظریف از صورت نتایج چشمگیری به دست می آورد و ظاهری تازه ، استراحت ، سالم و درخشان را به عنوان بازتابی از پوستی صاف ، نرم ، لطیف و مرطوب به حالت جلوه می دهد.

پوست ناحیه اطراف چشم یکی از ظریف ترین بدن است و به همین دلیل می تواند چندین تظاهرات ناخوشایند را جمع کند.

BCN Oculare با عملکرد سه گانه مداری خود ، اصلاح این سه مسئله را دنبال می کند:

گودی زیر چشم

سیاهی دور چشم

چین و چروک های ریز

با تشکر از پپتیدهای نسل جدید ، BCN Oculare به موارد زیر دست می یابد:

پوست را برای دفاع در برابر تجاوزات خارجی آماده کنید.

هموستاز پوست را بازیابی کنید.

بهبود انعطاف پذیری و انقباض عضلانی برای کمک به از بین بردن چین و چروک های عاطفی.

گردش خون را بهینه کنید ، نتیجه آن ایجاد حلقه های ضد تاریکی و بازگشت رنگ به پوست است.

عملکرد ضد پیری سایر اجزا مانند اسید هیالورونیک ، سیلیس ، عصاره های گیاهی ، کرایسین و N-هیدروکسی سوسینیمید را با فعالیت متمرکز کنید:

شل شدن را از بین ببرید و تورگور را برای درمان کیسه ها افزایش دهید.

با رساندن رطوبت به ناحیه اطراف دهان ، آن را کاملاً آبرسانی کنید.

مزو جوانساز صورت BCN MELANO

رنگدانه سازی روی پوست به دلیل افزایش سن ، قرار گرفتن در معرض آفتاب یا اختلالات مانند ملاسما باعث ایجاد نیاز به فرمولاسیون مانند BCN Melano شده است که به لطف پنج اصل فعال آن ، که به دقت برای رنگ آمیزی و اثرات آنتی اکسیدانی آنها انتخاب شده است ، قادر به ایجاد این تغییرات را در پوست درمان کرده و رنگ صاف ، یکنواخت و درخشان آن را بازیابی کنید. این پنج ماده گلوتاتیون 600 ، اسید گلیکولیک ، اسید کوجیک ، ویتامین C و اسید سیتریک هستند.

گلوتاتیون غلظت بالایی از 600 میلی گرم در هر گرم بافت دارد و همراه با ویتامین C ، این محصول را به یک آنتی اکسیدان قوی برای پوست تبدیل می کند و باعث کاهش آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد می شود که یک محصول جانبی مضر از نور خورشید ، دود و آلودگی است.

به همین ترتیب ، گلوتاتیون نقش مهمی در محافظت از سلول در هنگام پیری دارد ، همچنین به عنوان یک ماده سم زدایی کننده عمل می کند و سنتز ملانین را مهار می کند. این ظرفیت آن را به یک جز essential اساسی در درمان ملاسما تبدیل می کند ، که چیزی بیش از رنگ آمیزی پوست نیست ، که با وجود لکه های نامنظم به رنگ قهوه ای مایل به خاکستری مایل به خاکستری در نواحی صورت در معرض آفتاب مشخص می شود.

همچنین می تواند در دوران بارداری ، هنگام مصرف قرص های ضد بارداری یا در میان کسانی که پوست تیره دارند ظاهر شود. این آخرین اقدام با وجود اسید کوجیک (5 Hydroxi 2-Hydroximethyl-γ-Pyrone) در فرمول تقویت می شود ، زیرا این یک مهار کننده قدرتمند برای تولید ملانین است ، به همین دلیل است که به “سفید کردن” آن نیز معروف است اثر این مزیت عدم لک شدن پوست است حتی در معرض آفتاب و برای سلولهای پوستی سمی نیست ، مانند مورد دیگر محصولات رنگدانه سازی. بنابراین ، جدا از درمان لکه ها ، یکنواختی به پوست می دهد و باعث درخشندگی آن می شود.

یکی دیگر از اجزای BCN Melano اسید گلیکولیک ، α-هیدروکسی اسید (AHA) است که بیشتر استفاده می شود. به لطف اثر لایه بردار آن ، همزمان با تحریک رشد پوست و کلاژن ، برای کاهش سد لایه شاخی و افزایش نفوذ سایر عوامل موضعی استفاده می شود. نتیجه این یک پوست بسیار صاف و ظاهری جوانتر است.

یکی دیگر از مزایای اسید گلیکولیک ، ظرفیت رسوب مواد آبرسانی در داخل سطح پوست تازه لایه برداری شده ، کاهش ظاهر خطوط ریز و چین و چروک ، لکه های پیری و بهبود پوست آسیب دیده از آفتاب است ، و آن را به عنوان یک عامل کاملاً هم افزا با سایر اجزای این فرمول. ویتامین C یک آنتی اکسیدان بسیار موثر است که رادیکال های آزاد را خنثی می کند ، ملانین را مهار می کند ، رشد فیلم هیدرو لیپید را تحریک می کند و سنتز کلاژن را افزایش می دهد.

استفاده موضعی از آن برای بهبود زخم ها و سوختگی های ناشی از آفتاب حیاتی است ، زیرا همچنین به ثبات کلاژن و ترمیم بافت الاستیک کمک می کند. این ماده در پیشگیری و درمان پیری عکس و همچنین ظاهر “رگهای خونی شکسته” استفاده می شود.

سرانجام ، اسید سیتریک یک اسید تریکاربوکسیلیک آلی است که به دلیل اثر ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی خود در محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد ، که به ثبات ، اثر بخشی و بهبود ظاهر محصول نهایی و همچنین افزودن اثر آنتی اکسیدانی آن به سایر اصول فعال کمک می کند.

مزو لاغری BCN ADIPO FORTE

مزو لاغری bcn از خط تولید کوکتل های BCN برای کمک به خلاص شدن از رسوبات چربی موضعی از بدن و چین های شکم و از بازوها ، کیسه های زین ، ران ها ، باسن ، زانوها و کمر ساخته شده است. همچنین می تواند همراه با درمان های لیپوساکشن استفاده شود. این ماده حاوی فسفاتیدیل کولین ، دی اکسیکولیک ، ال کارنیتین و سیلیس آلی است.

فسفاتیدیل کولین که به آن لسیتین نیز گفته می شود ، یکی از ترکیبات اصلی غشای سلولی و لیپوپروتئین هایی است که در خون گردش می کنند. عملکرد آن حل کردن چربی ذخیره شده در سلولهای چربی یا سلولهای چربی است ، و آن را قادر به جذب و حمل می کند. بنابراین این راه حل ایده آل برای خلاص شدن از رسوبات چربی موضعی است.

اسید دئوکسیکولیک با گلیسین یا تورین ترکیب می شود. این دارو برای کاهش چربی موضعی استفاده می شود و به خصوص برای افرادی که دارای وزن طبیعی یا کمی بالاتر هستند توصیه می شود. همچنین برای افرادی که می خواهند نتایج سایر درمان های کاهش چربی را بهینه کنند مناسب است. ال کارنیتین به طور طبیعی در بدن وجود دارد و عملکرد اصلی آن انتقال رسوبات چربی به داخل ماتریس میتوکندری است تا بتوان آنها را به انرژی تبدیل کرد. با تجزیه چربی های جمع شده ، به عنوان چربی سوز شناخته می شود.

سیلیس آلی یک عنصر ساختاری از بافت پیوندی است که با تحریک و تنظیم تکثیر فیبروبلاست ها ، بهبود سنتز کلاژن و تقویت بازسازی الیاف الاستیک ، سلول ها را آبرسانی ، تجدید و بازسازی می کند. همچنین اپیدرم را مرطوب ، سفت و تقویت کننده پوست نگه می دارد و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان برای جلوگیری فعال از تسریع پیری زودرس عمل می کند. به دلیل خواص مفید این ماده ، تقریباً در تمام درمان های سلولیت و لیپولیز وجود دارد.

مزو توسکانی          مزو درماهیل              مزو فیوژن               مزو بایواسکین                 مزو مزولایک

آنزیم هیالورونیداز یا هیالاز BCN HYALURONIDASE 1500 UI

هیالورونیداز آنزیمی پروتئینی است که به ویژه در درمان فیبروز مرتبط با سلولیت موثر است. این ماده موثره از افزایش بیش از حد پلیمریزاسیون گلیکوزآمینو گلیکان های مسئول احتباس آب جلوگیری می کند و مستقیماً برای از بین بردن مایع حفظ شده و کاهش حجم سلولهای چربی عمل می کند.

هیالورونیداز به ویژه برای درمان سلولیت مناسب است زیرا ماده موثری است که به فیبروز مرتبط با این مشکل حمله می کند. مکانیسم عملکرد آن جلوگیری از افزایش بیش از حد پلیمریزاسیون گلیکوزآمینو گلیکان های مسئول احتباس آب است. هیالورونیداز از ماده زمینی بافت همبند ، کندرویتین سولفوریک و اسید هیالورونیک را از بین می برد.

همچنین تبادل سلولی را در تری گلیسیریدهای جمع شده در سلولهای چربی افزایش می دهد. نتیجه عملکرد آن حذف مایعات حفظ شده و کاهش حجم سلولهای چربی است ، زیرا تری گلیسیریدهای انباشته شده در آنجا به اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول تبدیل می شوند ، عناصری که انرژی مورد نیاز ارگانیسم را پوشش می دهند. علاوه بر این ، هیالورونیداز حذف کیسه های آب داخل پوست را تسهیل می کند و باعث نفوذ سایر مواد فعال از طریق پوست می شود.


موضوعات مرتبط :

بهترین ژل زیر چشم

بهترین روش درمان چروک دور چشم

بهترین کوکتل مزوتراپی

کوکتل مزوتراپی لاغری

کوکتل مزوتراپی غبغب

کوکتل مزوتراپی مو

 

The post کوکتل و آمپول مزوتراپی BCN اسپانیا appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.