آنچه در مورد نخ لیفت باید بدانید

تا همین اواخر ، تنها راه حل مشکلات ناشی از شلی پوست صورت – مانند افتادگی گونه ها – جراحی لیفت صورت بود. پس از همه […]

این نوشته آنچه در مورد نخ لیفت باید بدانید برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

تا همین اواخر ، تنها راه حل مشکلات ناشی از شلی پوست صورت – مانند افتادگی گونه ها – جراحی لیفت صورت بود.

پس از همه ، در حالی که درمان های سطح پوست می توانند به بازگرداندن درجه ای از استحکام کمک کنند ، هنگامی که پوست شل وجود دارد ، فقط یک چاقوی جراحی می تواند آن را از بین ببرد. با این حال ، در حالی که رویكرد اتكا به تركیبات تزریقی و ظهور مجدد سطح پوست تا جراحی لیفت صورت برای بسیاری از بیماران كاملاً ضروری است ، اما همه مایل و قادر به جراحی نیستند. اگر در این گروه باشید ، خوشحال خواهید شد که بدانید روش جدیدی برای پر کردن فاصله بین جوان سازی صورت غیر تهاجمی و جراحی لیفت صورت ایجاد شده است: “لیفت با نخ”.

تا همین اواخر ، تنها راه حل مشکلات ناشی از شلی پوست صورت – مانند افتادگی گونه ها – جراحی لیفت صورت بود. پس از همه ، در حالی که درمان های سطح پوست می توانند به بازگرداندن درجه ای از استحکام کمک کنند ، هنگامی که پوست شل وجود دارد ، فقط یک چاقوی جراحی می تواند آن را از بین ببرد. با این حال ، در حالی که رویكرد اتكا به تركیبات تزریقی و سطح پوست تا جراحی لیفت صورت برای بسیاری از بیماران كاملاً ضروری است ، اما همه تمایل و توانایی جراحی ندارند. اگر شما در این گروه باشید ، خوشحال خواهید شد که بدانید روش جدیدی برای پر کردن شکاف بین جوان سازی صورت غیر تهاجمی و جراحی لیفت صورت ایجاد شده است: “لیفت با نخ”.

لیفت با نخ چیست؟

لیفت با نخ نوعی روش است که در آن بخیه های موقت برای تولید “لیفت” ظریف اما قابل مشاهده در پوست استفاده می شود. جراح زیبایی به جای از بین بردن پوست شل صورت بیمار با جراحی ، آن را به راحتی با دوختن قسمت هایی از آن معلق می کند. این کار باعث می شود پوست کمی به عقب کشیده شود و در نتیجه صورت را بلند و سفت می کند. نخ ها علاوه بر اینکه برای بلند کردن پوست ایده آل هستند ، به روشی دیگر با پیری مقابله می کنند: با تحریک “پاسخ بهبودی” بدن و باعث می شوند که بدن مقدار زیادی کلاژن را به مناطق تحت درمان هدایت کند. این مهم به دلیل نقش حیاتی کلاژن در روند پیری است.

کلاژن به حمایت از “فاکتورهای رشد” کمک می کند که تأثیر زیادی بر وضعیت پوست ما دارند. کلاژن علاوه بر اینکه برای ترمیم زخم استفاده می شود ، به استحکام ، حجیم و لطیف نگه داشتن پوست نیز کمک می کند. هر چه پیرتر می شویم ، بدن ما به تدریج کلاژن کمتری تولید می کند که منجر به کاهش ۸۰ درصدی ضخامت پوست در حدود ۷۰ سالگی می شود. این کاهش حجم و قدرت عامل بزرگی در ایجاد پوست و چین و چروک های اضافی است.

با ضعیف شدن پوست ، دیگر قادر به حمایت کافی از بافت های زیر آن نیست ، به این معنی که نیروی جاذبه آن را به سمت پایین می کشد و کشش می دهد. تزریق پوست صورت با کلاژن تازه در صورت خفیف بودن علائم شلی پوست می تواند به کاهش سستی (با ضخیم شدن و آبرسانی پوست) کمک کند و هم از بدتر شدن آن (با تقویت پوست) جلوگیری کند.

به عبارت دیگر ، این روند جوان سازی مداوم و تدریجی را برای بافت های صورت فراهم می کند. بیمارانی که به منظور تحریک کلاژن لیفت نخ دارند ، بهبود تدریجی رنگ و استحکام پوست آنها را مشاهده می کنند. در حالی که نخ های آنها در جای خود قرار دارد ، پاسخ بهبودی بدن به طور مداوم فعال می شود زیرا بدن می خواهد مناطق بخیه زده شده را “بهبود بخشد” و بخیه ها را از بدن خارج کند.

بدن از نظر بیولوژیکی طوری برنامه ریزی شده است که وقتی هر جسم خارجی موجود در درم را حس می کند ، واکنش نشان دهد. خوشبختانه ، از آنجا که نخ های قرار گرفته در زیر پوست در هنگام لیفت با نخ بسیار کوچک هستند ، بیمار هیچ یک از این اتفاقات را احساس نخواهد کرد. هنگامی که پوست اطراف آنها بهبود یافت ، اکثر افراد به هیچ وجه نمی توانند بخیه های خود را احساس کنند.

داشتن لیفت با نخ به جای لیفت صورت چه مزایایی دارد؟

برای بسیاری از بیماران ، بزرگترین مزیت داشتن لیفت با نخ به جای لیفت صورت ، کاهش بسیار زیاد زمان ریکاوری مرتبط با لیفت با نخ است. هنگامی که بیمار جراحی لیفت صورت انجام می دهد ، باید به شدت آرام شود. به این ترتیب ، بیمار باید شرایطی را فراهم کند که شخصی وی را از بیمارستان به خانه منتقل کند. بیشتر بیماران لیفت صورت همچنین حداقل به مدت سه روز پس از جراحی به مراقبت شبانه روزی از یک سرایدار احتیاج دارند. بعلاوه ، اگر بیمار هنوز بچه در خانه دارد ، ممکن است به کمک مراقبت از کودک نیز نیاز باشد. بیماران لیفت صورت معمولاً برای بهبودی نیاز به یک تا دو هفته تعطیل کار دارند.

از طرف دیگر ، بازیابی از طریق لیفت با نخ نسبتاً آسان است. لیفت با نخ را می توان به جای بیهوشی عمومی ، تحت موضع انجام داد ، به این معنی که بیماران با نخ لیفت می توانند بلافاصله پس از انجام عمل ، خود را به خانه برسانند و از خود مراقبت کنند. در حالی که برخی از بیماران پس از لیفت با نخ کمی درد ، قرمزی و تورم را تجربه می کنند و بنابراین مایلند که بقیه روز را تعطیل کنند ، بیشتر آنها می توانند بلافاصله به کار خود برگردند.

پس از لیفت با نخ به ندرت به داروی قوی درد نیاز است که بازگشت به روال عادی بیماران را آسان می کند. بنابراین این روش برای افرادی که در خانه بچه دارند یا افرادی که مشاغل سخت و طاقت فرسایی دارند ایده آل است.

در حالی که بهبود لیفت با نخ به ویژه فشرده نیست ، بیماران همچنان باید در هنگام بهبودی چند اقدامات احتیاطی جزئی را انجام دهند. مهم است که اطمینان حاصل کنید که حداقل یک هفته پس از قرار دادن نخ ها ، صورت خود را هنگام پاک کردن یا استفاده از مرطوب کننده ، به شدت مالش نمی دهید. همچنین باید سعی کنید سر خود را کمی بالا بیاورید تا هنگام خواب مستقیم روی صورت خود را بلغزانید.

آسانسورهای نخ با توجه به غیرتهاجمی بودن کم خطر هستند. در واقع پس از لیفت با نخ خطر ایجاد زخم ، کبودی شدید ، خونریزی یا سایر عوارض وجود ندارد. در موارد نادر ، بیماران ممکن است تحریک ، عفونت یا بخیه های زیر پوست آنها دیده شود. اگر این اتفاق بیفتد ، بخیه ها به راحتی برداشته می شوند و صورت بیمار به حالت قبلی خود برمی گردد.

جهت کسب اطلاعات ببیشتر در مورد نخ لیفت به این صفحه مراجعه نمایید.

این نوشته آنچه در مورد نخ لیفت باید بدانید برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.