روش های جوانسازی صورت که برای هر بیمار متفاوت است

اصطلاح “جوان سازی صورت” را می توان در بسیاری از روش های محبوب به کار برد ، و مهم است که درک کنید کدام روش برای […]

The post روش های جوانسازی صورت که برای هر بیمار متفاوت است appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

اصطلاح “جوان سازی صورت” را می توان در بسیاری از روش های محبوب به کار برد ، و مهم است که درک کنید کدام روش برای شما و اهداف شما مناسب است.

وقتی صحبت از صورت شما می شود ، “یک اندازه متناسب با همه” روش صحیحی برای نزدیک شدن به این روش ها نیست. هر چهره ای خاص است و برنامه درمانی شما باید متناسب با نیاز و آناتومی شما باشد.

قبل از مشاوره با جراح پلاستیک دارای مجوز ، حتما نگرانی های خود را در مورد ظاهر صورت و سوالاتی را که می خواهید بپرسید ، یادداشت کنید. بیماران جدید مرتباً می پرسند: “دکتر به چه چیزی احتیاج دارم؟” من همیشه با گفتن این جمله پاسخ می دهم: “شما به جراحی زیبایی پلاستیک نیازی ندارید ؛ اما چه چیزی ظاهر شما را آزار می دهد یا نگران می کند؟” حتی وقتی بیمار به من اطلاع می دهد که این مسئله جوندگان یا گونه هایشان است ، من همیشه ارزیابی کامل صورت را از پیشانی به پایین از طریق ناحیه گردن انجام می دهم. مهم است که درک کنیم هر یک از اجزای صورت به هم متصل هستند و ما باید تصویر کلی را بررسی کنیم.

از دست دادن حجم زاویه های فک

هنگام ارزیابی یک بیمار ، من همیشه مسائل مربوط به ساختار اصلی استخوان آنها را در مقایسه با بافت نرم ، پوست و عضلات آنها تعیین می کنم. پرداختن به یک نگرانی ممکن است لزوماً مورد دیگر را حل نکند. هنگام تزریق ژل گونه ها ، برخی از بلند کردن های میانی صورت وجود دارد. به همین ترتیب ، افزایش چانه به همین ترتیب گردن را سفت می کند. در حالی که این دو تغییر ناچیزی هستند ، اما هیچ کدام سستی بیش از حد پوست ، کاهش قابل توجه حجم یا آتروفی / شلی عضلات صورت را اصلاح نمی کنند.

روشهای جراحی و غیر جراحی

بسیاری از روش های درمانی غیر جراحی و کم تهاجمی برای پیری صورت وجود دارد. سعی می کنم با یک فلسفه محافظه کارانه به جوان سازی صورت نزدیک شوم. تعدیل کننده های عصبی مانند سم بوتولینوم هنوز بطور منظم برای درمان چین و چروک ، اخم و خط کلاغ استفاده می شود. من از این روش های درمانی به عنوان راهی برای تعیین اینکه آیا چین و چروک های پیشانی به طور قابل توجهی برای بیمار آزار دهنده است استفاده می کنم. ممکن است بیمار برای رفع کامل نگرانی های خود به لیفت ابرو نیاز داشته باشد یا ممکن است با درمان های کم تهاجمی نگرانی های آنها به طور محافظه کارانه کنترل شود.

ژل هیالورونیک اسید به بیماران این امکان را می دهند تا در حالی که فقط مناطق مورد نظر را درمان می کنند ، با ظاهر کامل تری خود را مشاهده کنند. همانطور که در هنگام مشاوره برای بیماران توضیح دادم ، خبر خوب این است که اگر نوع نگاه شما با فیلرهای پوستی را دوست ندارید ، نتایج از بین می رود. خبر بد این است که اگر نوع نگاه شما با پرکننده های پوستی را دوست دارید ، نتایج از بین می روند. در مورد سم بوتولینوم و پرکننده های پوستی ، هیچ قطعی وجود ندارد ، هیچ برشی وجود ندارد و اگر نتایج را دوست دارید همیشه می توانید بیشتر بگیرید.

اگر بیمار نیاز به سفت شدن صورت و / یا گردن یا درمان پایه و اساس بافت نرم داشته باشد ، به احتمال زیاد به یک روش جراحی مانند لیفت صورت و / یا لیفت گردن نیاز دارد. در چندین مورد ، بیماران می توانند با ترکیبی از تقویت استخوان با تقویت گونه و یا کاشت چانه ، همراه با سم بوتولینوم و پرکننده های پوستی ، پیشرفت قابل توجهی داشته باشند. من در زمان بزرگ شدن استخوان ، غالباً لیپوساکشن پایین گردن و کرک را انجام می دهم و در صورت لزوم از چربی بازیابی شده برای پیوند چربی به صورت استفاده می کنم.

دستیابی به اهداف آرایشی خود

تکالیف خود را قبل از مشاوره جوان سازی صورت انجام دهید و مطمئن شوید که مشاوره خود را با یک جراح پلاستیک دارای مجوز تخته انجام می دهید. وقتی صحبت از صورت و سلامتی شما می شود ، مطمئن باشید که روی روش تحقیق کرده اید و هرگز گوشه ای از آن را برش نمی دهید. همه بیماران نیازی به انجام اقدامات جوان سازی صورت ندارند و همچنین نباید انجام شوند. هر بیمار فردی و منحصر به فرد است – و درمان آنها نیز باید باشد.

The post روش های جوانسازی صورت که برای هر بیمار متفاوت است appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.