ژل بلاست Bellast

ژل فیلر بلاست Bellast یک فیلر ۱ سی سی می باشد. تولید کننده ژل بلاست Bellast  ژل بلاست توسط شرکت داروسازی دانگ کوک در کشور کره […]

The post ژل بلاست Bellast first appeared on ژل هیالورونیک و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

ژل فیلر بلاست Bellast یک فیلر ۱ سی سی می باشد.

تولید کننده ژل بلاست Bellast 

ژل بلاست توسط شرکت داروسازی دانگ کوک در کشور کره جنوبی تولید می گردد.

ژل بلاست سافت Bellast Soft Injection

داروساز دانگ کوک شرکت با مسئولیت محدود طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی را شامل می شود که شامل تزریق نرم بلاست می باشد. مواد فعال: ۱ میلی لیتر حاوی ۱۸ میلی گرم اسید هیالورونیک متقابل است. موارد مصرف: پر شدن چین و چروک های ظریف و خطوط صورت (مانند پای کلاغ یا چین و چروک های اطراف). ماندگاری: ۲ سال محل نگهداری: در دمای ۲ تا ۲۵ درجه سانتیگراد نگهداری کنید و از تابش مستقیم آفتاب و یخ زدگی محافظت کنید. بسته بندی: ۱ سرنگ پر شده با دو سوزن / بسته ۳۰ گرم ۱/۲٫
ژل بلاست نرم - Bellast Soft

ژل بلاست نرم – Bellast Soft

ژل بلاست ال - Bellast L

ژل بلاست – Bellast L
ژل بلاست - Bellast L24

ژل بلاست – Bellast L24

مشخصات ژل بلاست Bellast Injection

داروسازی دانگ کوک شرکت با مسئولیت محدود طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی را شامل تزریق بلاست می کند. مواد فعال: ۱ میلی لیتر حاوی ۲۰ میلی گرم اسید هیالورونیک متقابل است. موارد مصرف: پر شدن چین و چروک های با اندازه متوسط و عمیق صورت. ماندگاری: ۲ سال محل نگهداری: در دمای ۲ تا ۲۵ درجه سانتیگراد نگهداری کنید و از تابش مستقیم آفتاب و یخ زدگی محافظت کنید. بسته بندی: ۱ سرنگ پر شده با دو سوزن / بسته ۲۷G 1/2.

ژل بلاست ال Bellast L

Bellast L یک ماده پرکننده پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک است که برای تجربه بدون درد بیمار حاوی لیدوکائین است. هدف اصلی آن جوان سازی کامل پوست ، از بین بردن چین و چروک ها و چین های پوستی و کمک به شکل گیری خطوط صورت است. به لب های خود حجم دهید و یا به ظاهری جوان و سالم دست پیدا کنید.

ژل بلاست - bellast

ژل بلاست – bellast

درباره ژل بلاست 

Bellast یک ژل فیزیولوژیک استریل و فاقد پیروژن غیر حیوانی از اسید هیالورونیک متقابل است.

این یک ژل آبی بی رنگ ، بدون بو و بسیار چسبناک است.

هر جعبه حاوی یک اسید هیالورونیک Bellast 1.0 میلی لیتر است

علاوه بر این ، Bellast برای اولین بار در کره اسید هیالورونیک مشخص کرد.

داروسازی کره ای با موفقیت وارد بازار چین شد.

دادگاه عالی با تک فاز خالص ، ماده پر کننده بافت نرم HA و مواد بیهوشی.

HA به اسید هیالورونیک اشاره دارد که یک ماده زنده خوب است که به طور گسترده ای در آن استفاده می شود

پزشکی ، بیوشیمی ، مواد غذایی و سایر زمینه ها ، دارای یک خاصیت مرطوب کنندگی منحصر به فرد است ، در حال حاضر یکی از نقاط گرم در صنعت بیوشیمی در داخل و خارج از کشور است.

اسید هیالورونیک (هیالورونیک اسید) HA موجود در پوست نقش مهمی در متابولیسم اپیدرم انسان دارد.

اسید هیالورونیک (هیالورونیک اسید) بدن انسان آسیب HA یا اختلالات ، می تواند باعث بیماری شود.

اسید هیالورونیک (اسید هیالورونیک) در پوست برای کاهش و از بین بردن محتوای HA می تواند باعث کم آبی پوست ، چین و چروک و از بین رفتن قابلیت ارتجاعی ، بنابراین اپیدرم انسانی ، اسید هیالورونیک (اسید هیالورونیک) HA به عنوان عامل ضد پیری نیز شناخته می شود.

اسید هیالورونیک (هیالورونیک اسید) HA یکی از اجزای اصلی ماتریکس اپیدرم و درم پوست انسان است ، عملکرد فیزیولوژیکی آن ایجاد آب به شکاف سلول است و با پروتئین ترکیب شده و یک ژل پروتئین ایجاد می کنند ، سلول ها به هم می چسبند ، متابولیسم سلولی طبیعی را بازی می کنند.

عملکردی برای حفظ رطوبت سلول برای محافظت از سلول ها در برابر باکتری های بیماری زا برای تسریع در بهبودی بافت پوست ، بهبود زخم را بهبود می بخشد ، جای زخم را کاهش می دهد ، ایمنی را افزایش می دهد و غیره.

The post ژل بلاست Bellast first appeared on ژل هیالورونیک و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.