جدیدترین مدل تزریق لب ؛ بزرگ کردن لب با تزریق لب کمانی

افزایش لب عبارتی کلیدی است که شامل مواردی از پرکننده های لب با حداقل تهاجم تا اقدامات زیبایی جراحی است. اما صرف نظر از نحوه تعریف […]

The post جدیدترین مدل تزریق لب ؛ بزرگ کردن لب با تزریق لب کمانی appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

افزایش لب عبارتی کلیدی است که شامل مواردی از پرکننده های لب با حداقل تهاجم تا اقدامات زیبایی جراحی است. اما صرف نظر از نحوه تعریف آن ، روش های درمانی که ظاهر لب ها را بهبود می بخشند از جمله محبوب ترین روش های زیبایی در ایالات متحده هستند.

در حالی که ما در مورد چگونگی افزایش اندازه لب ها چیزهای زیادی شنیده ایم ، اما در مورد گزینه های درمانی برای کانتور کردن یک سایه بزرگ ، کمتر مورد بحث قرار گرفته است – و شکل دهان بیش از لب بالا و لب پایین است. برای مبتدیان ، قسمت صورتی مایل به صورتی بسیار حساس به عنوان ورمیلیون شناخته می شود و توسط رول سفید معروف به حاشیه ورمیلیون از پوست اطراف دهان جدا می شود. در همین حال ، ناحیه مرکزی لب بالایی کمان کوپید است و شیاری که از قسمت کمان لب و بوسیله بینی به صورت عمودی کشیده می شود ، فیلترم نام دارد.

کمان کوپید تعریف شده می تواند تأثیر نامحسوس اما قابل توجهی بر شکل کلی لب ها داشته باشد ، و این ناحیه کوچک V شکل در وسط لب بالا اکنون با طیف وسیعی از اقدامات با هدف تغییر در انحنای آن ، معکوس کردن علائم پیری و بهبود کانتور در اینجا ، ما سه برنامه درمان کمان کویدی جراحی و غیر جراحی را جمع آوری کرده ایم و در مورد تجربه هر یک از بیماران با بیماران صحبت کرده ایم.

ژل فیلر هیالورونیک اسید

پرکننده های پوستی احتمالاً اولین گزینه درمان لب است که وقتی به فکر تقویت ناحیه دهان می افتید ، به ذهن شما خطور می کند. تزریق لب چیز جدیدی نیست ، اما هنگامی که ضربانهای پر از بالشتک یکی از ضروریات آنها شد ، به شهرت جدیدی دست یافتند. اما مواد پرکننده فقط برای رفع نگرانی های اندازه مناسب نیستند. آنها همچنین می توانند گزینه خوبی برای کسانی باشند که می خواهند اثرات کانتورینگ خط لب را با روش طولانی تر تقلید کنند.

پرکننده های لب پاپی کوپید قصد دارند شکل لب را تغییر دهند (در مقایسه با ایجاد جلوه ای کاملاً کامل) برای حدود شش تا 12 ماه (یعنی تا زمانی که محصول از بین برود). طبیعت موقتی این گزینه را برای کسانی که می خواهند انگشت خود را بدون تعهد بزرگ در عرصه تقویت لب فرو ببرند ، یک گزینه ایده آل می کند. بیماران همچنین می توانند ستونهای فیلترام خود را برای تعریف بیشتر کمان کوپید تقاضا کنند.

پرکننده های لب چگونه کار می کنند؟

درست مانند درمان های سنتی افزایش لب ، لب ها را می توان با تزریق مواد پرکننده مبتنی بر هیالورونیک اسید (HA) موقت (مانند Juvéderm یا Restylane) در اطراف مرز ورمیلیون شکل داد. تکنیک از نظر ارائه دهنده متفاوت است ، اما پزشک شما برای ایجاد تعریف ظریف محصول را با استفاده از “ریز قطرات” تزریق می کند.

در طول روند مورد نظر چه اتفاقی می افتد؟

همانند اکثر اقدامات زیبایی ، قرار ملاقات شما با مشاوره ای آغاز می شود که طی آن متخصص پوست یا جراح پلاستیک دارای هیئت مدیره ، آناتومی لب ها را بررسی می کند و در مورد اهداف زیبایی شما اطلاعات کسب می کند. هنگامی که زمان تزریق فرا رسیده است ، پزشک قبل از قرار دادن مقدار کمی مواد پرکننده در لب بالا ، ناحیه را بی حس می کند (اکثر پزشکان و بیماران عامل بی حس کننده موضعی را انتخاب می کنند). هیچ خرابی در رابطه با پرکننده وجود ندارد ، اگرچه بیماران ممکن است عوارض جانبی از جمله تورم و / یا کبودی را برای چند روز پس از درمان تجربه کنند.

نخ لیفت برای لب

روش درمانی جدیدتر در این بلوک ، نخ کشیدن (نه نوع از بین بردن مو) شکل و حجم لب ها را افزایش می دهد – و به خصوص کمان کوپید. در این روش از نخ جراحی ظریف برای تحریک تولید کلاژن استفاده می شود که به نوبه خود مرز گیاه ترشی را مشخص می کند و باعث می شود لب ها بدون استفاده از مواد پرکننده ، پر از چروک شوند. این تکنیک (که بیشتر از حجم به تعریف توجه دارد) همان روشی است که برای لیفت با نخ در قسمت های دیگر صورت استفاده می شود.

چقدر نخ لیفت لب کار می کند؟

این درمان شامل قرار دادن یک نخ پلی ال L- لاکتیک اسید (PLLA) است که بدن با گذشت زمان جذب می کند. نخ از طریق یک سوزن ظریف ، لوله مانند وارد شده ، در یک نقطه خاص “لنگر می اندازد” و سپس با برداشتن سوزن قرار می گیرد. برخلاف مواد پرکننده ، نتایج نهایی در هفته های بعد از درمان حاصل می شود ، زیرا کلاژن بیشتری تولید می شود و جریان خون در منطقه افزایش می یابد. مانند پرکننده های اسید هیالورونیک ، اثرات آن شش تا 12 ماه طول می کشد. برخلاف پرکننده های HA ، با این حال ، درمان های نخ به راحتی معکوس نمی شوند و برخی از ارائه دهندگان از استفاده از نخ های اطراف دهان پرهیز می کنند.

در طول روند مورد نظر چه اتفاقی می افتد؟

پس از مشاوره ، یک کرم بی حس کننده در ناحیه درمان قرار می گیرد و بلوک های دندانی (همان تزریقاتی که هنگام مراجعه به مطب دندانپزشکی انجام می دهید) انجام می شود. ارائه دهنده برشهایی را در دو طرف دهان ایجاد می کند که از طریق آن لوله ریز رشته ریسمان می شود. به محض قرارگیری صحیح ، لوله به آرامی برداشته می شود و نخ را در جای خود می گذارد. در حالی که زمان خرابی وجود ندارد ، ناحیه دهان شما ممکن است برای مدتی بی حس شود و بعد از عمل ممکن است تورم و / یا کبودی برای چند روز ادامه داشته باشد.

The post جدیدترین مدل تزریق لب ؛ بزرگ کردن لب با تزریق لب کمانی appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.