انواع فیلرهای پوستی کدام است؟

انواع فیلرها و ژل های پوستی را در این مطلب آموزشی معرفی می شود. کلسیم هیدروکسی لپاتیت یک برند معروف عبارتست از: Radiesse هیدروکسی لپاتیت کلسیم […]

The post انواع فیلرهای پوستی کدام است؟ appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

انواع فیلرها و ژل های پوستی را در این مطلب آموزشی معرفی می شود.

کلسیم هیدروکسی لپاتیت

یک برند معروف عبارتست از: Radiesse

هیدروکسی لپاتیت کلسیم به طور طبیعی در استخوان های انسان یافت می شود و یک ترکیب معدنی مانند است. این اغلب به موارد زیر استفاده می شود:

چین های متوسط تا شدید مانند چین های بینی ، خطوط ماریوت و خطوط اخم

پري گونه و ساير خطوط صورت را افزايش دهيد

افزایش حجم در مناطقی که صورت را از بین می برد ، مانند مواردی که ممکن است در افراد HIV مثبت که داروهای خاصی مصرف می کنند ، ایجاد شود

هیدروکسیلاپاتیت کلسیم از طریق بیوسنتز تولید می شود ، به این معنی که از هیچ حیوان یا فرآورده های دامی استفاده نمی شود. این خطر ابتلا به واکنش آلرژیک را کاهش می دهد و نیازی به آزمایش پوست نیست. این نوع از پرکننده های پوستی شناخته شده است که نتیجه ای بسیار طبیعی ایجاد می کند ، مهاجرت نمی کند و عوارض جانبی آن نادر است. این ماده پرکننده پوست برای اولین بار در دندانپزشکی و جراحی ترمیمی مورد استفاده قرار گرفت و سابقه ایمنی طولانی دارد.

ژل هیالورونیک اسید

یک برند معروف عبارتست از: ژل ژوویدرم ، ژل پرفکتا  ، ژل آیدیا ، ژل رووفیل ، ژل سیتوسیال ، استایلج ، پرنسس ، ژل نورامیس

از تزریق ژل هیالورونیک اسید می توان برای بهبود کانتور پوست و کاهش فرورفتگی های پوست به دلیل زخم ، آسیب یا خطوط استفاده کرد. می توانید بهبودهای چشمگیری را برای موارد زیر مشاهده کنید:

جای جوش

فرورفتگی های گونه

خطوط پنجه کلاغی در گوشه چشمتان

خطوط لبخند عمیق که از کنار بینی به گوشه های دهان منتقل می شوند (همچنین به عنوان جوی های بینی شناخته می شوند)

خطوط اخم بین ابروها

خطوط ماریوت در گوشه های دهان

تعریف مجدد مرز لب

زخم هایی از جمله سوختگی ، آکنه و زخم ها

خطوط سیگاری خطوط عمودی روی دهان

برخی از زخم های صورت

خطوط نگران کننده ای که از پیشانی شما عبور می کنند

هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن شما یافت می شود. غلظت زیاد در بافتهای نرم پیوندی و مایعات اطراف چشم شما وجود دارد. همچنین در برخی از مایعات غضروف و مفصل و همچنین بافت پوست وجود دارد. استخراج و فرمول بندی مجدد می شود و اکنون به یکی از محبوب ترین انواع پرکننده های تزریقی تبدیل شده است. اگر این اصطلاح آشنا به نظر می رسد ، به این دلیل است که برای تسکین درد و ایجاد بالشتک اضافی ، همین ماده غالباً به مفاصل دردناک مبتلایان به آرتروز تزریق می شود.

پلی آلکیلیمید

نام تجاری عبارتند از: Aquamid

پلی آلکیلیمید یک پرکننده پوستی نیمه دائمی است و اغلب توسط جراحان پلاستیک استفاده می شود:

چین و چروک های عمیق تری مانند چین های بینی یا زخم های افسرده را درمان کنید

لبهای نازک و چاق

استخوان های گونه و خط فک را تقویت کرده و جای صورت را که به دلیل افزایش سن از دست داده جایگزین کنید

هدر رفتن صورت را از داروهای HIV درمان کنید

واکنش پلی آلکیلیمید با بافت انسان بسیار کم است ، به این معنی که زیست سازگار است و نیازی به آزمایش آلرژی نیست. این رادیو شفاف است ، یعنی با اشعه ایکس تداخل نمی کند.

پس از تزریق ، طی مدت حدود یک ماه به آرامی یک لایه نازک از کلاژن در اطراف آن تشکیل می شود. ژل در نهایت کاملاً محاصره می شود. با یک روش واحد می توان حجم زیادی را تزریق کرد. این محصول که به نظر می رسد با گذشت زمان کاملاً پایدار است ، حتی در صورت لزوم قابل حذف است.

پلی لاکتیک اسید

نام تجاری عبارتند از: Sculptra

پلی لاکتیک اسید یک پرکننده پوستی مصنوعی است که به صورت شما تزریق می شود و باعث تولید کلاژن در بدن شما می شود. این نوع پرکننده های پوستی به عنوان محرک شناخته می شوند. این ماده غیر سمی و زیست تخریب پذیر بیش از 40 سال به عنوان ماده بخیه استفاده می شده است.

شناخته شده است که اسید پلی لاکتیک به ویژه در قسمت تحتانی صورت شما به خوبی عمل می کند و برای موارد زیر استفاده می شود:

خطوط ناشی از خندیدن را پر کنید

لبهای نازک و چاق

چین های عمیق بینی – بینی را درمان کنید

این ماده بر خلاف سایر پرکننده های پوستی است زیرا نتایج فوری ایجاد نمی کند. در عوض ، تولید کلاژن بدن شما را تحریک می کند ، بنابراین نتایج در عرض چند ماه به تدریج ظاهر می شوند.

برای دستیابی به نتایج دلخواه خود احتمالاً به حدود سه درمان ماهانه نیاز خواهید داشت. با هر بار درمان ، دوباره کلاژن خود را تحریک می کنید. پس از آن ممکن است چهار تا شش هفته طول بکشد تا اثر کامل آن را ببینید. در حالی که این نوع از پرکننده های پوستی نیمه دائمی در نظر گرفته می شوند ، اما ممکن است هنوز به تماس های گاه به گاه نیاز داشته باشید.

میکروسفرهای پلی متیل-متاکریلات (PMMA)

برند تجاری عبارتند از: Bellafill

PMMA به عنوان پرکننده نیمه دائمی در نظر گرفته می شود و بیشتر اوقات برای درمان چین و چروک ها ، چین و چروک های متوسط ​​تا عمیق ، به ویژه چین های بینی و بینی استفاده می شود. همچنین می تواند برای پر کردن جای زخم های حفره ای و تقویت لب های نازک استفاده شود.

هنگامی که یک راه حل دائمی برای رفع چین و چروک صورت مورد نظر است ، PMMA اغلب به جای درمان جایگزینی کلاژن یا درمان هیالورونیک استفاده می شود. از PMMA سالهاست که در کاشتهای دائمی جراحی استفاده می شود. به همین دلیل ، جراح شما احتمالاً اولین درمان را کم خواهد کرد ، در صورت لزوم بعداً به آن اضافه می کند.

یکی از نکات منفی PMMA این است که برای ایجاد حجم به چند آمپول نیاز است و تا سه ماه طول می کشد تا تأثیرات کامل آن را متوجه شود. همچنین ممکن است در زیر پوست قابل مشاهده باشد. برای جلوگیری از هرگونه نتیجه ناخواسته ، مهم این است که جراح پلاستیک شما با روش مناسب ، که شامل تزریق در محل زیر جلدی پوستی است ، با استفاده از روش های نخ یا تونل زدن ، آشنا باشد.

نتیجه گیری

پرکننده های پوستی از نظر ترکیبات شیمیایی ، طول عمر و نرمی با درجه های مختلف متفاوت هستند. به عنوان مثال از پرکننده های نرمتر در لب استفاده می شود ، در حالی که ممکن است از پرکننده های محکم تری برای تقویت استخوان گونه استفاده شود.

جراح شما بهترین نوع و حجم پرکننده مورد نیاز برای مناطق خاص شما را با شما تعیین خواهد کرد.

برای بسیاری از افراد ، استفاده از پرکننده های “خارج از قفسه” می تواند یک روش ساده دفتر کار باشد که می تواند ظاهر آنها را به زیبایی افزایش دهد. این پرکننده های پوستی بسیار قابل پیش بینی هستند و نسبتاً کم خطر و عوارض جانبی دارند. این مواد پرکننده اغلب در مطب جراح یا آبگرم پزشکی تزریق می شوند.

The post انواع فیلرهای پوستی کدام است؟ appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.