اقدامات احتیاطی ایمنی جراحی پلاستیک در دوران ویروس کرونا

در حالی که بسیاری از افراد در پی شیوع بیماری همه گیر COVID-19 زندگی روزمره خود را تنظیم می کردند ، علاقه به جراحی پلاستیک فقط […]

The post اقدامات احتیاطی ایمنی جراحی پلاستیک در دوران ویروس کرونا appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

در حالی که بسیاری از افراد در پی شیوع بیماری همه گیر COVID-19 زندگی روزمره خود را تنظیم می کردند ، علاقه به جراحی پلاستیک فقط به طور موقت کاهش یافت.

طبق Google Trends ، جستجوهایی مانند جراحی پلاستیک ، لیپوساکشن و تقویت سینه در طی مدت زمان تعطیل شدن در ایالات متحده کاهش یافته است ، اما سوالات در حال حاضر دوباره بهبود یافته است و در حال حاضر نسبت به سال قبل بسیار بالاتر است.

جراحی پلاستیک در طی یک بیماری همه گیر

چه اولین درمان جراحی زیبایی خود را در نظر داشته باشید و چه اینکه بخواهید برای انجام یک عمل دیگر آماده شوید ، بیماران باید به دنبال جراحان پلاستیک باشند که بالاترین استانداردهای بهداشت و ایمنی را برای بیماران ، کارمندان و خودشان رعایت کنند. هنگام مراجعه به درمان حداقل استانداردهای زیر باید رعایت شود.

برای تسهیل بازگشایی ایمن مطب های پزشکی ، ASPS لیست گسترده ای از توصیه ها را به جراحان پلاستیک ارائه کرده است که به اطمینان از سالم ماندن همه کمک می کند.

دستورالعمل های دولتی و نظارتی

بیماران باید به دنبال جراحان پلاستیک باشند که از نزدیک راهنماییهای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC) ، بخشهای بهداشتی و ایالتی و همچنین مقررات صادر شده توسط دولت فدرال را برای انجمنهای مراکز جراحی سرپایی دنبال کنند.

این پروتکل ها در مورد تزریق ژل هیالورونیک اسید هم وجود دارد.

پروتکل های ایمنی جراحی زیبایی

بیماران می خواهند اطمینان حاصل کنند که جراح ، کارکنان جراحی و کلینیک آنها نیز اقدامات ایمنی مهم دیگری مانند موارد زیر را دنبال می کنند:

با انتخاب مشاوره های مجازی در صورت امکان ، بازدیدهای داخل دفتر را به شدت محدود کنید

انجام آزمایشات دقیق COVID-19 کارکنان و بیماران ، از جمله بررسی دما ، غربالگری علائم تنفسی ، مسافرت و قرار گرفتن در معرض بالقوه قبل از ورود به کلینیک

پیروی از دستورالعملهای فاصله اجتماعی با کاهش تعداد بیمارانی که برای ویزیت در مطب رزرو می شوند

از بین بردن فضای مشترک هر جا که ممکن است ، از جمله اتاق انتظار

استفاده صحیح از تجهیزات کامل محافظ شخصی یا PPE در کلیه اعضای کارکنان

نیاز به کارمندان و بیماران به استفاده از ماسک صورت

برپایی پلکسی گلاس یا سایر سپرها بین کارکنان مطب جلو و بیماران

اجرای کامل تمیز کردن و بهداشت کامل بین ویزیت های بیمار و تبادل هوای کامل در اتاق عمل مطابق با استانداردهای CDC برای گردش خون مجدد هوا

انتخاب جراح پلاستیک

اکنون بسیار مهم است که بیماران با یک جراح پلاستیک دارای مجوز تخته کار کنند. جراحان پلاستیک دارای مجوز از طرف انجمن جراحی پلاستیک آمریکا ، تنها هیئت جراحی پلاستیک که توسط انجمن تخصصی پزشکی آمریكا به رسمیت شناخته شده است ، آموزش های جامعی را در تمام جنبه های جراحی پلاستیك از جمله صورت ، پستان و بدن دیده اند.

بعلاوه ، یک جراح پلاستیک که بالاترین استانداردهای ایمنی ASPS را رعایت می کند ، به این معنی است که آنها از استانداردهای بهداشتی و ایمنی بیشتری نیز برخوردار هستند.

محیط های جراحی بهینه

انتخاب یک جراح با یک مجموعه عملیاتی معتبر به شما اطمینان بیشتری می دهد و از کنترل بالاترین استانداردهای ضدعفونی و عقیم سازی ، کنترل بیشتری می کنید.

بیماران می خواهند به دنبال کارکنان جراحی باشند که فرهنگ عمومی بهداشت و ایمنی را ایجاد و اولویت بندی کند. با پشتیبانی مناسب ، بیماران می توانند اطمینان داشته باشند که تیم جراحی آنها ایمنی خود را در ذهن دارند و هیچ خطری غیر ضروری در این زمینه انجام نمی شود.

در طول COVID-19 به اطمینان برسید

حتی در حین COVID-19 ، می توان با خیال راحت برنامه جراحی پلاستیک را با یک جراح دارای مجوز هیئت مدیره که به سلامتی و خوشبختی شما اهمیت می دهد ، برنامه ریزی کرد و برای کمک به شما در دستیابی ایمن به اهداف زیبایی خود سرمایه گذاری کرد.


منبع :

https://www.plasticsurgery.org/news/blog/plastic-surgery-safety-precautions-in-the-coronavirus-era

The post اقدامات احتیاطی ایمنی جراحی پلاستیک در دوران ویروس کرونا appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.