مزو رویتاکر REVITACARE

فروش مزو رویتاکر REVITACARE و همچنین مشاوره خرید مزو رویتاکر REVITACARE و آشنایی کامل و بیشتر با محصولات مزوتراپی رویتاکر را در این صفحه بخوانید. REVITACARE یک آزمایشگاه فرانسوی […]

فروش مزو رویتاکر REVITACARE و همچنین مشاوره خرید مزو رویتاکر REVITACARE و آشنایی کامل و بیشتر با محصولات مزوتراپی رویتاکر را در این صفحه بخوانید.

REVITACARE یک آزمایشگاه فرانسوی است ، که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد ، متخصص در زمینه تحقیق ، طراحی ، ساخت دستگاههای پزشکی مبتنی بر اسید هیالورونیک ، اختصاصی به داروهای زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی برای جلوگیری ، اصلاح پیری پوست و درمان مشکلات مو.

رویتاکر Cytocare 502 چگونه کار می کند؟

سیتوکر ۵۰۲ برای جلوگیری از پیری زودرس ساخته شده است. اگر می خواهید درخشش جوانی خود را حفظ کنید ، پس Cytocare 502 می تواند به شما در رسیدن به این هدف با کار در پوست خود برای بازسازی درم کمک کند.

 از سیتوکر می توان به لایه عمیق درم پوست تزریق کرد:

هیدراتاسیون را دوباره پر کنید

درخشش تابشی ایجاد کرده و تقویت می کنید

ظاهر خطوط و چین و چروک ها را به تاخیر بیاندازید

چه کسی نباید از رویتاکر سیتوکر ۵۰۲ استفاده کند؟

اگر باردار هستید یا شیرده هستید ، از مصرف سیتوکر خودداری کنید. از حساسیت به اسید هیالورونیک نیز استفاده نکنید.

اثرات چه مدت طول می کشد؟

آزمایشات بالینی نشان می دهد که بهترین نتایج سیتوکار را هر ۳ ماه یک بار انجام می دهد. با این وجود عوامل بسیاری وجود دارد که طول عمر اثرات از جمله سن افراد ، سبک زندگی و میزان درمان مورد نیاز را تعیین می کند.

عوارض جانبی مزو رویتاکر سیتوکر ۵۰۲ چیست؟

ممکن است مقداری قرمزی ، تورم خفیف و ناراحتی در محل تزریق ایجاد شود. قطعنامه معمولاً با دو تا سه روز اتفاق می افتد.

رویتاکر - مزو رویتاکر - Revitacare

مراقبت از مو با مزو مو رویتاکر چگونه است؟

این محصول با دارا بودن محصولات گسترده ای برای پوست و رفع چین و چروک پوست ، هدف این تحقق بخشیدن به شکاف در صنعت زیبایی برای خانم ها است که آرزو دارند قفل های ضخیم و زیبایی زیبا برای مطابقت با پوست خود داشته باشند.

اگر شوره سر به طور منظم یک مشکل است ، پس مراقبت از مو می تواند این مسئله را برطرف کند. علاوه بر این ، به لطف اسیدهای آمینه ، آرژینین و سیستئین ، دفع بیش از حد و طاسی را کنترل می کند. موها پس از درمان اولیه و بعد از استفاده مداوم ، به نظر می رسد قوی تر و براق تر می شوند.

روند رشد مو به کمک ویتامین B که باعث تحریک فولیکول های مو می شود ، به حالت عادی باز می گردد.

مزایای مراقبت از مو رویتاکر چیست؟

مراقبت از مو می تواند برای معرفی طیف گسترده ای از مزایا استفاده شود:

برای مقابله با ریزش مو یا شوره سر

برای احیا و تقویت مو

برای تقویت لامپ های مو و جلوگیری از ریزش مو

برای جذب مواد مغذی مؤثر

پوست سر مجدداً هیدراته می شود

رویتاکر - مزو رویتاکر - Revitacare

درمان رویتاکر CELLUCARE مراحل زیر را شامل می شود:

• فعال شدن لیپولیز (تجزیه چربی ها) ، کاهش ذخیره چربی – کافئین در این مسیر نقش اصلی دارد و بر گیرنده های چربی و تأثیر در جذب چربی ها نقش دارد. علاوه بر این ریزگردها فعالیت آنزیمهای لیپولیتیک مربوط را بهینه می کنند.

• تخریب گره های سلولیت – از طریق استفاده از اسید هیالورونیک که غشاهای سلولی را هیدرولیز می کند ، سلول های چربی را در خوشه ها به دام می اندازد. حالت دوم دلیل ظهور گره های چربی و به طور کلی برای تولید سلولیت است.

• افزایش میکروسیرکولاسیون و زهکشی – کافئین باعث افزایش میکروسیرکولاسیون پوستی می شود و در نتیجه باعث از بین رفتن اسیدهای چرب شکسته شده می شود.

• بهبود در ظاهر بیرونی و بافت بافت – خاصیت آبرسان Hyaluronic Acid نرم تر به پوست می بخشد. ریزگردها در برابر رادیکالهای آزاد محافظت می کنند و در نتیجه متابولیسم سلولی را بهینه می کنند.

مواد تشکیل دهنده رویتاکر CELLUCARE :

Flacon of 5ml contains: 250 mg Caffeine, 20mg Hyaluronic Acid and Micronutrients (Mn-Zn-Co). A box of 10 vials x 5 ml.


موضوع مرتبط :

فروش درماهیل            مزوتراپی آنوبیس مد               فروش مزو لایک                میکرونیدلینگ با دستگاه دکتر پن

مزو استایو            کاربرد مزوتراپی                بهترین مزو مو               بهترین مزو لاغری              بهترین مزو غبغب

ویال مزوتراپی               بهترین کوکتل مزوتراپی                  بهترین مزو وایت                 مزو ژل ویتن