ژل فیلارمونی FILLARMONY انگلستان

 ژل فیلارمونی یکی از ژل های هیالورونیک اسیدی است که در میان پزشکان ایرانی کمتر شناخته شده است. معرفی انواع ژل فیلارمونی و کاربردهای هر کدام […]

 ژل فیلارمونی یکی از ژل های هیالورونیک اسیدی است که در میان پزشکان ایرانی کمتر شناخته شده است. معرفی انواع ژل فیلارمونی و کاربردهای هر کدام را در این مقاله ارائه می کنیم.

فیلارمونی بیس FILLARMONY BASE

درمان عمیق و حجمی

Fillarmony BASE ژل نرم کننده یکپارچه بافت نرم است. Fillarmony  BASE از اسید هیالورونیک کاملاً متصل به غیر حیوانی و دارای غلظت ۲۳ میلی گرم در میلی لیتر تشکیل شده است. Fillarmony  BASE ژل تخریب پذیر قابل تزریق است که برای افزایش یا ترمیم حجم صورت ، اصلاح مجدد صورت و اصلاح چین و چروک ها و چین های عمیق تر استفاده می شود. توصیه می شود Fillarmony  BASE را به درم عمیق تزریق کنید. توصیه می شود بعد از ۶-۱۲ ماه تزریق را تکرار کنید.

مناطق قابل تزریق :

پیشانی

پرتگاه

چین های بینی

لب ها و چین و چروک های اطراف بدن

خطوط ماریونت

غلظت هیالورونیک اسید  ۲۳ mg/ml

ماده تركیبكننده – BDDE

سطح اتصال متقابل –۱۲-۱۴٪

بسته بندی –۱ میلی لیتر

سوزن: ۲ × ۲۷ G

متوسط مدت زمان بستگی به چندین عامل دارد: نوع پوست بیمار ، شدت اصلاح چین و چروک ، نوع تزریق و حجم تزریق.

ژل فیلارمونی ولوم FILLARMONY VOLUME

درمان ULTRA-DEEP و VOLUMETRIC

Fillarmony  VOLUME یک ژل پر کننده بافت نرم است که بر اساس اسید هیالورونیک با منشاء غیر حیوانی ساخته شده است. این محصول فوق العاده عمیق و مناسب برای درمان های زیبایی شناسی مختلف مانند گونه ها ، گونه ها و خطوط صورت برای اصلاح پتوزهای جزئی و چین و چروک های عمیق بر روی پوست ضخیم است. برای رسیدن به یک نگاه بسیار طبیعی و تصحیح طولانی مدت. توصیه می شود بعد از ۶-۱۲ ماه * درمان را تکرار کنید.

مناطق قابل تزریق:

بینی

چین های بینی

لب ها و چین و چروک های اطراف بدن

خطوط ماریونت

چانه

غلظت هیالورونیک اسید  ۲۳ mg/ml

ماده تركیب كننده – BDDE

سطح اتصال متقابل –۱۲-۱۴٪

بسته بندی – ۱ × ۲ میلی لیتر

سوزن: ۲ × ۲۷ G

متوسط مدت زمان بستگی به چندین عامل دارد: نوع پوست بیمار ، شدت اصلاح چین و چروک ، نوع تزریق و حجم تزریق.

فیلارمونی بیورویتال FILLARMONY BIOREVITAL

اسید هیالورونیک بسیار متراکم

Fillarmony Biorevital یک ژل بی رنگ ، شفاف ، ویسکوالاستیک ، زیست تخریب پذیر ، غیر پیروژنیک و استریل است که از هیالورونات سدیم حاصل از بیوماسیون تشکیل شده و در یک بافر فیزیولوژیکی PH 7 معلق است.

BIOREVITAL در مورد سرنگ ۱x 2.5 میلی لیتر ارائه می شود. توصیه می شود بعد از ۱-۲ ماه درمان را تکرار کنید.

مناطق قابل تزریق:

صورت

گردن

بالای سینه و زیر گردن

دست ها

غلظت هیالورونیک اسید  ۱۵ mg/ml

سطح اتصال متقابل –۱۲-۱۴٪

بسته بندی – ۲٫۵ میلی لیتر

سوزن:

میانگین مدت زمان بستگی به چندین عامل دارد:

نوع پوست بیمار ، شدت اصلاح چین و چروک ، نوع تزریق و حجم تزریق شده

تا چه مدت تأثیر FILLARMONY از بین می رود؟

اثرات درمان با Fillarmony® طولانی مدت است ، اما دائمی نیست. نتایج فردی به عوامل مختلفی بستگی دارد ، به عنوان مثال محل استفاده ، سن بیمار ، سن ، نوع پوست ، شرایط پوستی ، متابولیسم و شیوه زندگی. در بیشتر موارد این اثر تا ۹-۱۲ ماه ادامه دارد.

آیا اثرات جانبی احتمالی وجود دارد؟

ممکن است بعد از تزریق با واکنشهای مرتبط با Fillarmony مانند برخی تورم خفیف و قرمزی ایجاد شود. آنها معمولاً بعد از چند ساعت عود می کنند. اکثر بیماران می توانند فعالیتهای عادی خود را بلافاصله پس از درمان از سر بگیرند. معمولاً هیچ یک یا دو روز طول نمی کشد تا پوست به یکدست برگردد.

الزامات بعد از تزریق فیلارمونی چیست؟

منطقه تزریق شده خود را به مدت ۳-۴ روز در معرض گرمای شدید یا سرما قرار ندهید. در این بازه زمانی باید از مصرف الکل ، جلسات سونا و آفتاب گرفتن خودداری کنید. محل تزریق شده را ماساژ ندهید.

آموزش تزریق فیلارمونی

روش تزریق فیلامور ساده است و بیش از ۳۰ دقیقه طول نمی کشد. قبل از تزریق ، بی حسی موضعی (به عنوان مثال هنگام تزریق لب) برای به حداقل رساندن هرگونه ناراحتی احساس شده استفاده می شود. اثر اصلاح را می توان فوراً مشاهده کرد.

مزایای FILLARMONY  چیست؟

پرکننده های Fillarmony  نوعی تزریقی از اسید هیالورونیک غیر حیوانی ، غیر قابل تجزیه و غیرقابل استفاده هستند. آنها بیوسنتز تولید می شوند. نیازی به آزمایش آلرژی نیست. تزریقات Farmarmony راهی آسان برای کاهش ظاهر چین و چروک صورت ، تحریک سنتز کلاژن و صاف کردن پوست برای یک ظاهر طبیعی ، جوانی و یک اثر فوری قابل مشاهده است.