ژل درموفیل Dermofill

اگر بدنبال نمایندگی فروش ژل درموفیل Dermofill هستید تا خرید ژل درموفیل داشته باشید. یا میخواهید از انواع مدل های ژل درموفیل مطلع شوید، می توانید […]

اگر بدنبال نمایندگی فروش ژل درموفیل Dermofill هستید تا خرید ژل درموفیل داشته باشید. یا میخواهید از انواع مدل های ژل درموفیل مطلع شوید، می توانید با کارشناس فروش ژل درموفیل Dermofill مشورت نمایید.

چرا ژل درموفیل Dermofill 

محصولات Dermofill Line یک ماده پرکننده پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک بدون ارتباط با منشاء حیوانی را ارائه می دهد ، که نتیجه ای ایمن ، طولانی مدت و مؤثر برای جوان سازی پوست ، رفع چین و چروک و تقویت صورت صورت است. درموفیل یک ماده طبیعی است که به پوست کمک می کند تا آب را حفظ کرده و آن را مرطوب و نرم نگه دارد.

درموفیل رگولار Dermofill Regular

Dermofill Regular نوعی ژل است که برای ترمیم چین و چروک پوست و پوست صورت ، گردن و دست ها برای تاخیر در پیری طبیعی طراحی شده است. این ماده بدون ترک اثری کاملاً به پوست جذب می شود و در عین حال به طور موثری پوست را احیا و رطوبت می دهد.

درموفیل اچ وی Dermofill HV

Dermofill HV یک ژل صاف اضافی برای حفظ پوست و پر کردن چین و چروک است. این کار برای افزودن حجم به چین های تا متوسط و عمیق و چین و چروک برای بهبود می تواند ظاهر پوست شما مانند خط خنده را بهبود بخشد.

درموفیل کیس Dermofill KISS

Dermofill KISS یک پرکننده طولانی مدت است که برای تقویت لب استفاده می شود. این محصول یک پرکننده مخصوص فرموله شده برای اطمینان از نتایج ایده آل پس از تزریق است تا بتوان با تزریق کمتر و قالب گیری با بروز کمتر تورم را آسان کرد.


سایر ژل ها 

ژل رپلنژن

ژل رویتاژال

مزو ژل ویتن

ژل هیاکورپ

ژل نورامیس