فیلر آراستی ARASTI

ژل آراستی چیست ژل آراستی ARASTI A-PLUS یک ژل هیالورونیک اسید است. این ژل به نحوی طراحی و ساخته شده است تا خطوط و چین و […]

این نوشته فیلر آراستی ARASTI برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

ژل آراستی چیست

ژل آراستی ARASTI A-PLUS یک ژل هیالورونیک اسید است. این ژل به نحوی طراحی و ساخته شده است تا خطوط و چین و چروک های موجود در پیشانی، بینی و گونه را به طور مؤثر درمان کند. آراستی به لایه زیر پوستی عمیق پوست نفوذ می کند و می تواند برای زاویه سازی و زیبایی چانه نیز استفاده شود.

ژل آراستی ساخت کدام کشور است؟

ژل آراستی نام پرافتخار در صنعت فیلرهای کراس لینک با ویژگی های برتر توسط شرکت Feel Korea در کشور کره جنوبی ساخته شده است. فیلر آراستی با هیالورونیک اسید خالص و با لیدوکائین ترکیب شده است تا راحتی را در زمان تزریق فراهم کند. شرکت فیل کریا در گذشته نخ جوانساز و لیفت با برند Brillant را نیز تولید نموده است.

درباره ژل آراستی

ژل آراستی به کمک یک فناوری متقاطع دقیق تولید می شود که منجر به یک فیلر اسید هیالورونیک کراس لینک یکپارچه و پایدار می شود. این ساختار مقاوم می تواند حجم از دست رفته در پوست چین و چروکی را جبران کند.

ترکیبات ژل آراستی:

هیالورونیک اسید ۲۴ میلی گرم در میلی لیتر

لیدوکائین ۳ میلی گرم در میلی لیتر

انواع ژل آراستی

ژل آراستی در دو مدل با نامهای زیر تولید شده است:

آراستی ای پلاس Arasti A-Plus

ژل آراستی ای پلاس دارای کراس لینک با رتبه بالاتری است. در نتیجه ماندگاری این ژل بیشتر و فرمدهی آن بهتر خواهد بود.

ژل آراستی Arasti A-Plus

آراستی پلاس Arasti Plus

ژل آراستی Arasti Plus

تفاوت دو مدل فیلر آراستی، این است که در محل آراستی A-plus میزان کراس لینک رتبه بالاتری نسبت به ژل آراستی مدل plus دارد. اگر یک فیلر هیالورونیک اسید رتبه کراس لینک بالاتری نسبت به فیلر هیالورونیک اسید دیگر داشته باشد، این به معنای این است که ساختار هیالورونیک اسید در فیلر با رتبه کراس لینک بالاتر و پیچیده تر است. این پیوندهای متقاطع اضافی ساختار ژل را پایدارتر می کنند و می توانند به مدت طولانی تری از تأثیرات فیلر لذت برد. این بهبود در پایداری می تواند منجر به ماندگاری بیشتر شده و حفظ حجم و فرمدهی مناسبتر شود.

چرا فیلر آراستی:

عملکرد برجسته فیلر آراستی: ARASTI A-PLUS به عنوان یک ژل پایدار از طریق فناوری متقاطع دقیق طراحی شده است که ساختار پایدار هیالورونیک اسید ایجاد می کند. این موضوع باعث پرکنندگی بهتر است. آراستی سلول ها را محافظت کند و پوست را از طریق افزایش حجم از دست رفته در پوست ، جوان تر کند.

ایمنی ژل آراستی: ARASTI A-PLUS از مواد فعالی استفاده می کند که از منشأ غیرحیوانی هستند. هیالورونیک اسید تولید شده، سازگار با بیولوژیکی بوده و قابل تجزیه است. این محصول نیز بر اساس استانداردهای فارماکوپه اروپا به عنوان مواد خالص محسوب می شود. شرکت Feel Korea  فیلر آراستی را با اولویت ایمنی از طریق مدیریت دقیق فرآیند تولید توسعه داده است. آزمایشات بالینی مانند سطح اندوتوکسین، حداقل مقداری از عوامل متقاطع باقی مانده پس از تزریق ARASTI A-PLUS را نشان می دهد. این تنها نشان می دهد که ARASTI A-PLUS کاملاً برای استفاده ایمن است.

قابلیت استفاده ژل آراستی: ساختار سرنگ به نحوی است که کمک می کند تا تزریقی صاف و پایدار را فراهم کند. ساختار مونو فاز ژل این فیلر، ساختار یک ژل پایدار را ایجاد می کند که منجر به یک تزریق صاف و آسان می شود و همچنین ظاهری طبیعی و حجمی به پوست می دهد.

درد تزریق ژل آراستی: ARASTI A-PLUS حاوی لیدوکائین است تا از ناراحتی در طول درمان بهبود بخشد و نواحی تزریق را بی حس کند.

ماندگاری ژل آراستی

اثر ژل آراستی پی پلاس می تواند تا ۶-۸ ماه دوام داشته باشد.

ARASTI A-PLUS در یک بسته شامل دو سرینج پیش پرکننده با حجم ۱٫۱ میلی لیتر هرکدام و دو سوزن استریل گیج ۲۷ عرضه می شود.

عمق تزریق ژل آراستی

ژل آراستی در ناحیه عمیق پوست یا هایپودرم تزریق می شود.

دمای نگهداری ژل آراستی

ژل آراستی در دمای ۲ تا ۲۵ درجه سانتیگراد و دور از نور مستقیم آفتاب دور نگهداری می شود.

توجه در مورد ژل آراستی

این محصول تنها برای پزشکان و متخصصان زیبایی آموزش دیده مناسب است. بهتر است این محصول توسط پزشک با مهارت تزریق شود تا هرگونه عکس العمل ناخواسته و نتایج بهینه یابی شود.

محصولات مشابه ژل آراستی

ژلهایی که در کشور کره جنوبی تولید می شوند عبارتند از :

5/5 - (1 امتیاز)

این نوشته فیلر آراستی ARASTI برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.