ژل دنه بی DeneB

مقدمه ژل دنه بی DeneB ژل  های ۱۰ سی سی در صنعت زیبایی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. این ژل  ها با […]

این نوشته ژل دنه بی DeneB برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

مقدمه ژل دنه بی DeneB

ژل  های ۱۰ سی سی در صنعت زیبایی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. این ژل  ها با ترکیبات متنوعی ساخته می شوند و برای کاربردهای مختلفی از جمله پر کردن چین و چروک پوست، حجم دهی نواحی مختلف از صورت و بدن، پر کردن نقاط ناهموار پوست، مورد استفاده قرار می گیرند.

ژلهای ۱۰ سی سی معمولاً دارای هیالورونیک اسید هستند که این هیالورونیک اسید آب را به پوست می آورد و چین ها را رفع می کند، بهبود ظاهر پوست را ایجاد می کند و جوان تر شدن پوست را نیز به همراه می آورد.

برای حجم  دهی نواحی مختلفی از بدن و صورت نیز از ژل های دارای هیالورونیک اسید استفاده می شود. این ژل ها به افرادی که به دنبال افزایش حجم نواحی از بدن و صورت خود هستند، کمک می کند تا نتیجه به نظر رسیده طبیعی باشد.

در پر کردن نقاط ناهموار پوست، ژل ۱۰cc ممکن است از ترکیبات مختلفی بهره  مند شوند. این کاربرد برای تصحیح ناهمواری  های پوستی نظیر جوشها یا افتادگیها کاربرد دارد.

روش ها و تخصص های علمی پیشرفته برای فرمول بندی دقیق این محصول نوآورانه به کار گرفته شده اند. از طریق یک فرآیند تحقیق و توسعه دقیق، خواص هیالورونیک اسید برای ارائه اثرات حجم دهنده استثنایی و نتایج طبیعی بهینه شده است.

استفاده از تکنیک های ساخت پیشرفته کنترل دقیقی بر ترکیب و قوام محصول را تضمین می کند و به نتایج قابل اعتماد و سازگار اجازه می دهد.

ژل ۱۰ سی سی دنه بی، با ترکیبات گوناگون، در زمینه های متعددی از جمله حفظ رطوبت و پرکردن چین و چروک های پوست، تقویت و حجم دهی به پوست مورد استفاده قرار می گیرند.

هیالورونیک اسید موجود در ژل ها که به صورت طبیعی هم در پوست وجود دارد، با جذب آب، پوست را آبرسانی می کند و به پر کردن و صاف کردن سطح پوست کمک می کند. در ادامه به بررسی مزایای استفاده از هیالورونیک اسید پرداخته ایم.

مزایای استفاده از ژل هیالورونیک اسید دنه بی

  • آبرسانی پوست دنه بی

هیالورونیک اسید به عنوان یک مولکول جذب کننده آب به پوست کمک می کند تا رطوبت را نگه دارد. این ویژگی باعث آبرسانی عمیق پوست می شود و به حفظ نرمی و لطافت آن کمک می کند.

  • پرکردن چین و چروک ها

هیالورونیک اسید با جذب آب در داخل پوست، به پرکردن خطوط و چین  های پوست کمک می کند. این عمل باعث بهبود ظاهر چین  ها و خطوط پوست می شود.

  • حجم دهی دنه بی

برخی از ژل های حاوی هیالورونیک اسید برای حجم دهی مورد استفاده قرار می گیرند. این کاربرد ژل سبب فرمدهی و حجم طبیعی تری به صورت و بدن می بخشد.

  • تسریع در بهبود زخم ها و جراحی های پوستی

هیالورونیک اسید ممکن است در تسریع فرآیند بهبودی پس از جراحی  های پوستی یا درمان زخمها نقش داشته باشد. این ماده به تعادل درمانی پوست کمک می کند.

  • کمک به مقابله با التهابات پوست

خصوصیات ضد التهابی هیالورونیک اسید می تواند به مقابله با التهابات پوست کمک کند و برای افرادی با پوست حساس مفید باشد.

  • سازگاری بالای دنه بی

هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی در بدن است، بنابراین به خوبی با پوست سازگار است و خطر ایجاد حساسیت یا عوارض جانبی کمتری دارد. این ویژگی باعث استفاده راحت و موثر از ژل  های حاوی این ماده می شود.

تولیدات نوآورانه محصولات دنه بی از فرمول های پیشرفته استفاده می کند که هدف آن کانتورینگ است. فیلرهای پوستی دنه بی دارای طیف متنوعی از خواص منحصر به فرد از جمله ماندگاری و نتایج طبیعی هستند. در ادامه به توضیحاتی در خصوص محصولات دنه بی اشاره نموده ایم.

DeneB Classic-H

توسعه DeneB Classic-H نتیجه فناوری های پیشرفته ای است که برای ایجاد یک فیلر پوستی بسیار موثر و ایمن برای کانتور بدن و صورت به کار گرفته شده است.

DeneB Classic-H، یک پرکننده پوستی هیالورونیک اسید با حجم ۱۰ سی سی است که برای حجم دهی بدن مورد استفاده قرار می گیرد و مورد تایید CE می باشد. فیلر بدن DeneB Classic-H به حجم دهی باسن و سایر بخش ها کمک می کند.

مشخصات فیلر DeneB Classic-H

ساخت کشور: کره جنوبی

حجم: ۱۰ سی سی

ترکیب: هیالورونیک اسید

ایمنی: تایید CE

غلظت هیالورونیک اسید: ۲۰ میلی گرم در میلی لیتر

کاربردهای توصیه شده: حجم دهی باسن، زاویه سازی صورت، حجم دهی چانه و گونه است.

ماندگاری: ۹ تا ۱۸ ماه

Dene B Classic-S

فیلر پوستی DeneB Classic-S، راه حلی پیشرفته و مدرن برای کانتورینگ بدن بدون جراحی است. درباره این فیلر پوستی در ادامه توضیحاتی را خواهیم داد.

فیلر Dene B Classic-S محصولی بسیار قابل توجه است که طبق اصول محصول DeneB Classic-H عمل می کند، البته با بعضی از تفاوت های قابل توجه. ویژگی چشمگیر این فیلر پوستی نوآورانه، توانایی آن در حفظ ظاهر طبیعی، عملکرد عالی و نتایج طولانی مدت را داراست.

علاوه بر این، Dene B Classic-S به ویسکو الاستیسیته برتر خود افتخار می کند که در نتیجه نیروی تزریق کمتری ایجاد می کند و فرآیند تزریق روان تر و راحت تر را برای بیماران ممکن می سازد.

مشخصات فیلر DeneB Classic-S

ساخت کشور: کره جنوبی

حجم: ۱۰ سی سی

ترکیب: هیالورونیک اسید

ایمنی: تایید CE

غلظت هیالورونیک اسید: ۲۰ میلی گرم در میلی لیتر

کاربردهای توصیه شده: حجم دهی سینه، رفع خط خنده و حجم دهی لب بکار می رود.

ماندگاری: ۹ تا ۱۸ ماه

فواید استفاده از ژل دنه بی

ماندگاری ژل دنه بی می تواند چند ماه باشد. اما این را باید بدانید که نوع ماندگاری به عوامل متعددی بستگی دارد و عواملی از جمله نوع پوست و عوامل خارجی نیز موثر هستند. یک چکاپ ساده بعد از اولین تزریق می تواند مناسب واقع شود.

طبق تحقیقاتی که انجام شده است می توان به این موضوع رسید که تعداد افرادی که دوست دارند در بدنشان به صورت طبیعی یک فرم دلخواه بدهند و تمایل به استفاده از چربی و ایمپلنت ندارند. می توانند از این روش استفاده نمایند. بسیاری از افراد حاضر نیستند که تحت عامل بیهوشی باشند یا اینکه پس از تزریق دارای زخمی باشند.

ژل دنه بی که یک روش کم تهاجمی است و از ریسک های بیهوشی عمومی جلوگیری می کند. این روش به صورت موقتی می باشد و می توان توسط این فیلر به تحریک کلاژن نیز انجامید. در واقع سبب ارتجاعی شدن پوست می شود و می تواند ظاهری سرزنده و شاداب تری نیز به وجود بیاورد.

نتیجه گیری فیلرهای پوستی Dene B

نتایج استفاده از ژل دنه بی، پوستی سفت  تر، صاف  تر و جوان تر است و می تواند نواحی مانند صورت و بدن را مورد هدف قرار دهد. دستیابی به هیکلی خوش فرم و زیبا با این فیلر پوستی با پشتوانه علمی و مورد تایید پزشکی کم خطر است.


موضوع مرتبط :

ژل تزریق ران ، باسن و سینه

Rate this post

این نوشته ژل دنه بی DeneB برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.