تبخال بعد از تزریق ژل لب

اگر مستعد تبخال (ویروس هرپس سیمپلکس) هستید ، احتمالاً متوجه شده اید که برخی موارد باعث شعله ور شدن ویروس می شوند. استرس ، آب و […]

The post تبخال بعد از تزریق ژل لب appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

اگر مستعد تبخال (ویروس هرپس سیمپلکس) هستید ، احتمالاً متوجه شده اید که برخی موارد باعث شعله ور شدن ویروس می شوند. استرس ، آب و هوا ، مواد شیمیایی و آسیب به لب همه می توانند ویروس را در بدن شما بیدار کنند. اما سوراخ شدن سوزن به ویژه می تواند باعث ایجاد تبخال شود.

هنگام برنامه ریزی یا در نظر گرفتن حجم دهی لب (یا هر روشی که در اطراف دهان انجام می شود) ، متخصص پوست باید در مورد سابقه تبخال شما سوال کند. اگر مستعد شیوع هستید ، به احتمال زیاد یک داروی ضد ویروس مانند آسیکلوویر برای شما تجویز می شود تا چند روز قبل از عمل مصرف کنید. این دارو به شما در جلوگیری از تشدید ویروس کمک می کند (حتی اگر در آن زمان به طور فعال تبخال نداشته باشید).

البته ، شما می توانید مستعد تبخال باشید ، یک فیلر لب تهیه کنید و هیچ نشانه ای از شیوع آن نیست. اما محتاط بودن و به حداقل رساندن خطر عمل خوبی است.

شیوع ویروس تبخال پس از تزریق فیلر پوستی نادر است

اما عارضه دردسر ساز ، ناشی از فعال سازی مجدد ویروس. ویروس هرپس سیمپلکس 1 (HSV-1) اغلب درگیر است

(طبق داده های منتشر شده توسط FDA ، میزان وقوع این امر وجود دارد بیش از 1.45 موارد نیست) ، در حالی که هرپس زوستر (HSZ) موارد اضافه شده نادرتر هستند. بسیاری از عوارض جانبی بعد از تزریق صورت پرکننده به طور گسترده ای تحریک شده است.

عوامل ویروسی و عفونت

خانواده هرپس ویریدا شامل HSV-1 ، ویروس هرپس سیمپلکس 2 (HSV-2) ، ویروس هرپس زوستر ، اپستین-بار و ویروس ، سیتومگالوویروس ، ویروس تبخال انسانی 6 ، انسان ویروس هرپس 7 ، و ویروس هرپس انسانی 8. فعال سازی مجدد بالینی پس از تزریق پرکننده های پوستی شرح داده شده است.

برای ویروس های هرپس سیمپلکس و هرپس زوستر. این ویروسی عوامل مشترک DNA خطی دو رشته ای هستند که در داخل هسته تکرار می شود و توانایی آنها برای عفونت نهفته و مداوم.

ویروس های هرپس سیمپلکس با عفونت های پوستی مخاطی مشخص می شوند ، گرچه عفونت های سیستمیک وجود داشته است به ندرت توصیف می شود HSV-1 به طور کلاسیک با لب ارتباط دارد. عفونت ها و محلی سازی جمجمه ، در حالی که HSV-2 متشکل از عامل اتیولوژیک تبخال دستگاه تناسلی است.

دستکاری بافت و واکنش التهابی پس از تزریق فیلر می تواند در فعال سازی مجدد ویروس نقش داشته باشد. اعتقاد بر این است که آسیب ناشی از ضربه به طور عمده باعث فعال شدن مجدد عفونت می شود ، اما هیالورونیک اسید خود نشان داده شده است. به عنوان یک عامل محافظ ، جلوگیری از تکثیر ویروس

ویروس نقطه ای

فعال سازی مجدد ویروس در محلی که فیلر پرکننده وجود دارد ظاهر می شود. تزریق شده است (شایع ترین سایت ها منطقه اطراف دهان است و چین های بینی). در برخی موارد ، فعال سازی مجدد ویروس می تواند مناطق همسایه را گسترش داده و تحت تأثیر قرار دهد.

شیوع ویروسی معمولاً 24 تا 48 ساعت پس از تزریق فیلر مشاهده می شود. اگرچه محل فعال سازی مجدد به محل تزریق بستگی دارد ، اما الگوی فعال سازی مجدد توسط آن تعیین می شود. عامل عفونی ، عمدتا HSV-1 و HZV. هرپس سیمپلکس عفونت ویروس در بیشتر موارد تحت بالینی است ، استقرار عفونت های نهفته در گانگلیون های حسی (سه قلو گانگلیون اغلب توسط HSV-1 درگیر می شود. در طول تاخیر ، تعداد کمی ژن های ویروسی بیان شده و تکثیر مهار می شود.

درمان تبخال بعد از تزریق ژل لب هیالورونیک اسید

درمان اپیزودیک متناوب پس از تزریق فیلر در موارد شیوع HSV ، با 400 میلی گرم آسیکلوویر 3 بار در روز به مدت 10 روز یا 1 گرم والسیکلوویر هیدروکلراید دو بار در روز و به مدت 7 روز انجام می شود.

The post تبخال بعد از تزریق ژل لب appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.