مزوژل بلامین Bellamine

معرفی مزوژل بلامین Bellamine و نواحی تزریق بلامین و همچنین ترکیبات این مزوژل را در این مقاله آموزشی بخوانید. معرفی مزوژل بلامین Bellamine : مزو بلامین […]

این نوشته مزوژل بلامین Bellamine برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

معرفی مزوژل بلامین Bellamine و نواحی تزریق بلامین و همچنین ترکیبات این مزوژل را در این مقاله آموزشی بخوانید.

معرفی مزوژل بلامین Bellamine :

مزو بلامین محلول اسید هیالورونیک و ترکیبی از ۱۸ اسید آمینه و آنتی اکسیدان است. در نظر گرفته شده برای آبرسانی شدید پوست قدیمی ، جوان سازی برای خطوط ریز و بهبود بافت و برای ظاهر جوانتر پوست. این محلول فوق العاده حیوان زنده ، بلامین را تولید می کند.

درمان کامل ضد پیری پوست برای هرگونه چین و چروک ، برای پوستهای خشک و خشک. MESO Bellamine می آید. در یک ویال ۳٫۵ میلی لیتری و می تواند برای درمان های مختلف از جمله برنامه های سطحی برای مرطوب کردن استفاده شود. و ضد پیری ، تفنگ مزوتراپی ، غلطک درما یا دستگاه های میکرونیدلینگ.

ترکیبات مزوژل بلامین Bellamine :

HA Complex + 18 Aminoacids + Antioxidants

ترکیب: Aqua ، Hyaluronate سدیم ، پرولین ، سرین ، آلانین ، ایزولوسین ، لوسین ، اسید آسپارتیک ، تیروزین ، اسید گلوتامیک ، فنیل آلانین ، آرژنین ، لیزین ، والین ، ترئونین ، هیستیدین ، تریپتوفان ، متیونین ، سیستین ، گلیسین ، سوربیتول ، سولفیت سدیم ، دی سدیم فسفات ، سدیم فسفات

غلظ هیالورونیک اسید بلامین

۱۵mg/ml

مزایای مزوژل بلامین Bellamine

کلاژنسازی و الاستینی پوست را تقویت می کند

روشن و سفت شدن پوست

رادیکال های آزاد را خنثی کرده و از پیری پوست جلوگیری می کند

اندازه منافذ را کاهش می دهد

جای جوش و آکنه را کاهش می دهد

متابولیسم را تحریک می کند

از پر رنگی جلوگیری می کند

تقویت کننده پوست

نواحی تزریق بلامین Bellamine

درم سطحی یا میانی صورت ، گردن ، دکلته ، دست و بدن

مزو بلامین ساخت کدام کشور است

این محصول ساخت کشور امریکا می باشد. این محصول در شرکت نوواکوتیس تولید می گردد. این شرکت ژل هیالورونیک اسید لیکویید ایمپلنت Liquidimplant را نیز تولید می کند.

این نوشته مزوژل بلامین Bellamine برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.