نقد و بررسی فیلر بلوترو Belotero

نقد و بررسی فیلر بلوترو محصول شرکت MERZ را در این صفحه بخوانید آیا Belotero فیلر خوبی است؟ گرچه Belotero و Juvederm هر دو ماده پرکننده […]

این نوشته نقد و بررسی فیلر بلوترو Belotero برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

نقد و بررسی فیلر بلوترو محصول شرکت MERZ را در این صفحه بخوانید

آیا Belotero فیلر خوبی است؟

گرچه Belotero و Juvederm هر دو ماده پرکننده پوستی هستند ، اما تراکم پایین Belotero آن را به گزینه ای بهتر برای پر کردن خطوط و چین و چروک های بسیار ریزتر از Juvederm تبدیل می کند.

شرکت سازنده بلوترو

ژل هیالورونیک اسید بلوترو توسط Merz Aesthetics ، بخشی از داروسازی Merz و رهبر جهانی در زمینه زیبایی شناسی ساخته می شود. Merz یک شرکت دارویی خصوصی است که در فرانکفورت ، آلمان مستقر است. این شرکت در زمینه تحقیق ، توسعه و توزیع محصولات نوآورانه در زمینه های پزشکی زیبایی و پوست و همچنین در زمینه اختلالات حرکتی ناشی از عصب شناسی فعال است.

آیا Belotero از Restylane بهتر است؟

مانند Restylane ، Belotero یک ماده فیلر تزریقی مبتنی بر هیالورونیک اسید است. … بسیاری از کارشناسان معتقدند که Belotero برای کاهش خطوط ریز بهتر از Restylane است زیرا لایه بندی آن راحت تر است. بلوترو به عنوان یک ژل با کیفیت ، بسیار خوب عمل می کند.

چه مدت طول می کشد تا Belotero به بهترین حالت خود برسد؟

به طور خلاصه ، حدود دو تا سه هفته طول می کشد تا نتایج کامل ظاهر شود و تعادل برقرار شود.

آیا Belotero کلاژنسازی می کند؟

بله. بلوترو کلاژنسازی را تحریک می کند. وقتی دارو به مناطقی تزریق می شود که کلاژنسازی کافی ندارند ، فیبروبلاست ها کشیده می شوند. … وقتی فیبروبلاست ها با تزریق کشیده می شوند ، کلاژن بیشتری تولید می کنند.

آیا Belotero برای زیر چشم گزینه مناسبی است؟

Belotero یا Restylane – هر دوی آنها مواد پر کننده عالی برای زیر چشم هستند. اگر به درستی تزریق شود ، به خوبی کار می کنند و ماندگاری بالایی دارند.

مواد تشکیل دهنده ژل بلوترو چیست؟

BELOTERO BALANCE از ماده ای به نام هیالورونیک اسید (HA) 1 ، یک جز طبیعی پوست ساخته شده است. HA به آب متصل می شود ، و آن را به محصولی ایده آل برای اصلاح چین و چروک و چین و چروک تبدیل می کند ، زیرا با آب خود پوست متصل می شود.

مقایسه بلوترو و ژوویدرم

دامنه محصولات Belotero شامل فرمولاسیون هایی با قوام مختلف برای درمان خطوط بسیار ریز تا چین های عمیق و همچنین انجام کانتورینگ صورت ، افزایش لب و تقویت استخوان گونه است.

قبل از تزریق ، پزشک ممکن است با استفاده از قلم ، محل تزریق را روی صورت یا لب های شما ترسیم کند. محصولات Belotero حاوی لیدوکائین (ماده بی حس کننده) هستند تا به شما در راحتی و راحتی در حین عمل و بعد از آن کمک کنند. اگر نگران درد هستید ، ممکن است پزشک ابتدا ماده بی حسی را روی پوست شما بمالد.

سپس Belotero با استفاده از یک سوزن ریز در سطح پوست به صورت سطحی تزریق می شود و در درم بالاتر از حد Juvederm تزریق می شود. بعد از تزریق ژل توسط پزشک ، آنها ناحیه را به آرامی ماساژ می دهند تا محصول برای اثر مطلوب پخش شود. تعداد تزریقات و محصول استفاده شده به کارهایی که انجام داده اید و میزان ترمیم یا بهبود مورد نظر بستگی دارد.

بلافاصله پس از درمان نتایج را مشاهده خواهید کرد. بسته به محصول Belotero مورد استفاده ، نتایج تقریبا ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد.

عوارض جانبی ژل بلوترو

مانند هر تزریق ، بلوترو ممکن است عوارض جانبی جزئی در محل تزریق ایجاد کند. عوارض جانبی شایع عبارتند از:

کبودی

تحریک خفیف

سرخی

ورم

خارش

لطافت

تغییر رنگ

گره ها

عوارض جانبی نادر در آزمایشات بالینی دیده می شود:

سردرد

بی حسی لب

خشکی لب

تورم کنار بینی

تبخال متوسط

عوارض جانبی شایع و نادر معمولاً در طی چند روز برطرف می شوند. در صورت ادامه بیش از هفت روز از علائم با پزشک خود مشورت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ژل بلوترو به این صفحه مراجعه نمایید.


موضوع مرتبط :

مقایسه فیلر ژوویدرم و بلوترو

این نوشته نقد و بررسی فیلر بلوترو Belotero برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.