نخ لیفت بینی و اطلاعات کامل جهت لیفت بینی با نخ

همه چیز در مورد نخ لیفت بینی و اطلاعات کامل جهت لیفت بینی با نخ را در این مقاله آموزشی بخوانید. مدت ماندگاری نخ لیفت بینی […]

این نوشته نخ لیفت بینی و اطلاعات کامل جهت لیفت بینی با نخ برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

همه چیز در مورد نخ لیفت بینی و اطلاعات کامل جهت لیفت بینی با نخ را در این مقاله آموزشی بخوانید.

مدت ماندگاری نخ لیفت بینی چه مدت می تواند دوام داشته باشد؟

حدود ۱-۲ سال

لیفت نخ بینی چه مدت ماندگاری؟ نتایج حاصل از درمان لیفتگی نخ بینی معمولاً می تواند حدود ۱-۲ سال طول بکشد. اگر درمان ۹ ماه پس از درمان اولیه تکرار شود ، می توانید انتظار داشته باشید که نتیجه ماندگاری بیشتری داشته باشد. با تحریک کلاژن در بینی ، می توان برخی از لیفتینگ های دائمی را انتظار داشت.

نخ مناسب برای لیفت بینی

نخ با گیج ۱۹ می باشد. یعنی همان نخی که برای گونه استفاده می شود. طول نخ لیفت بینی ۳۸ و یا ۵۰ میلی متری می باشد. اگر شما تنها به نخ های ۱۰۰ میلی متری دسترسی دارید، می توانید قسمت اضافی نخ را برش بزنید.

آیا لیفت با نخ بینی ایمن است؟

خطر کوری ناشی از لیفت با نخ غیر جراحی تقریباً وجود ندارد. در مورد پرکننده های بینی نمی توان همین حرف را زد. سالهاست که از پرکننده های پوستی برای انجام تقویت بینی توسط پزشکان استفاده می شود.

آیا لیفت با نخ بینی دردناک است؟

لیفتینگ نخ بینی دردناک نیست. این دارو توسط اکثر بیماران بسیار خوب تحمل می شود زیرا داروهای بی حسی (بی حسی موضعی) تجویز می شود.

ژل یا نخ لیفت برای لیفت بینی بهتر است؟

اگر پوست شما آویزان و افتاده است ، لیفت با نخ نتیجه بهتری نسبت به پرکننده پوست خواهد داشت زیرا به لیفت و سفت شدن کمک می کند. با این حال ، اگر به سادگی با کاهش حجم در اطراف گونه های خود دست و پنجه نرم می کنید ، تزریق فیلر پوستی بهترین گزینه شماست.

نخ لیفت

بعد از لیفت با نخ بینی باید چه کار کنم؟

از ماساژ یا لایه برداری بینی یا پوست اطراف آن خودداری کنید.

تا یک هفته بعد از عمل الکل یا سیگار نکشید.

نه در آبگرم ، سونا ، و یا هر فعالیتی که می تواند بینی شما را در معرض دمای شدید قرار دهد.

چگونه بعد از لیفت نخ می خوابید؟

به پهلو بخوابید. خوابیدن به پهلو یا حتی روی شکم منجر به فشار روی صورت می شود. بعد از عمل لیفت با نخ باید حدود یک هفته از این کار خودداری کنید. سعی کنید به پشت بخوابید و سرتان را روی بالش قرار دهید تا تورم پس از بلند شدن نخ به حداقل برسد.

چند نخ در لیفت بینی استفاده می شود؟

لیفت با نخ PDO متناسب با نوع پوست منحصر به فرد ، بافت پوست و اهداف زیبایی شما طراحی شده است. بسته به منطقه ای که می خواهید تحت درمان قرار بگیرید ، ممکن است ۳ یا ۴ نخ خاردار با دقت قرار بگیرید. از نخ های مختلفی برای درجات مختلف لیفت ، سفت شدن پوست و جوان سازی سلولی استفاده می شود.

بعد از بلند کردن نخ PDO چه اتفاقی می افتد؟

می توانید انتظار بلند شدن فوری در ناحیه تحت درمان را داشته باشید ، اما پس از برطرف شدن ورم اولیه ، این وضعیت همیشه تا حدی آرام خواهد شد. انتظار می رود که با بازسازی کلاژن ، ظاهر در طی ۲-۳ ماه به تدریج بهبود یابد.


موضوع مرتبط :

بهترین نخ لیفت صورت

نخ لیفت زیر چشم

نخ لیفت PDO چیست؟

لیفت گونه با نخ لیفت

نخ لیفت زیر چشم ۲۶ گیج ۶۰

نخ لیفت خط خنده و اطراف لب

انواع نخ لیفت از نظر جنس

این نوشته نخ لیفت بینی و اطلاعات کامل جهت لیفت بینی با نخ برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.