بهترین کوکتل مزو دور چشم

بهترین کوکتل دور چشم موضوع این مقاله کاربردی برای پزشکان و افراد متخصص در زمینه پوست و زیبایی است. کاربرد کوکتل مزوتراپی دور چشم کوکتل مزوتراپی […]

این نوشته بهترین کوکتل مزو دور چشم برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

بهترین کوکتل دور چشم موضوع این مقاله کاربردی برای پزشکان و افراد متخصص در زمینه پوست و زیبایی است.

کاربرد کوکتل مزوتراپی دور چشم

کوکتل مزوتراپی دور چشم چند منظوره که روی احیای پوست ظریف اطراف چشم و کاهش علائم پیری مانند چین و چروک ، افتادگی پلک ، سیاهی دایره ها و پف دور چشم (پف چشم) تمرکز دارد.

مزوتراپی روشی است که ویتامین ها ، هورمون ها و آنزیم ها را به پوست تزریق می کند تا پوست شما سفت و محکم شود. … مزوتراپی قادر است به شدت اثر منفی سیاهی تیرگی زیر چشم را بهبود بخشد ، همچنین می تواند برخی از ساختارها را در اطراف چشم ایجاد کند و اندازه کیسه های چرب را کاهش دهد.

مزایای مزوتراپی دور چشم

ضد پیری ، علائم اولیه پیری

فرم جوان و صورت طبیعی را بازسازی می کند

پوست را سفت و محکم می کند و همچنین با سموم بوتولینوم سازگار است

مرطوب کننده موثر

رادیکال های آزاد را می گیرد و از آسیب خارجی پوست محافظت می کند

برای پوست آسیب دیده ، بالغ و ناب بسیار کارآمد است

مخصوص سفت شدن دور چشم طراحی شده است

ترکیبات بهترین کوکتل مزوتراپی دور چشم

مواد فعال (۳۰)

DMAE

آمینو اسید

چند ویتامین (B1 ، B2 ، B3 ، B6)

سیلیسیم ارگانیک

کوکتل مزو شامل تمام مواد میانی در چرخه Krebs است. DMAE و کارنوزین ، که هر دو به دلیل خاصیت سفت کنندگی و تقویت کنندگی شناخته شده اند ، قسمت اصلی انرژی بخش اکسیداسیون هوازی هستند.

MESO EYE LIFT عملکردهای آنزیمی نسبی میتوکندری را که به عنوان نیروگاه سلول عمل می کنند ، تحریک و فعال می کند. این موانع موجود در شروع سلول اسید فاز لاکتیک را از بین می برد.

بهترین کوکتل مزوتراپی دور چشم ، روند پیری پوست را به تأخیر می اندازد

پوست ما در اثر عوامل مختلف داخلی و خارجی پیر می شود. ژن های ما نقش مهمی دارند ، اما سایر پارامترها مانند سیگار کشیدن ، رژیم غذایی ، اشعه ماورا بنفش ، استرس و هورمون ها نیز تأثیر عمده ای دارند.

در همه موارد ، پیری به سلول های پوست ، مولکول ها و ماتریکس خارج سلول آسیب می رساند. نتیجه این امر از دست رفتن قابل توجه الاستیسیته و استحکام پوست است که چین و چروک و شل می شود.

هنگامی که فیبروبلاست بدن و پوست پیر می شود ، افت در سنتز و حفظ ماتریکس خارج سلول وجود دارد. بهترین کوکتل دور چشم با افزودن مواد مغذی مورد نیاز فیبروبلاست ها برای عملکرد بهینه و جدید شدن تدریجی ، این کاهش را کاهش می دهد.

پوستی سفت تر و بدون عوارض جانبی با بهترین کوکتل مزوتراپی 

بهترین مزو دور چشم حاوی دی متیل آمینواتانول یا DMAE است که برای افزایش استحکام پوست شناخته شده است. ماده مهم دیگر isdipeptide carnosine ، یکی از مشتقات هیستیدین است ، که به همان اندازه برای خواص تثبیت کننده آن شناخته شده است.

بهترین مزو دورچشم هیچ عارضه جانبی ندارد و درمان با سایر کوکتلهای مزو و سموم بوتولینیوم سازگار است. بنابراین هم ماده ضدعفونی کننده است و هم ماده موثری برای پوستهای سفت و محکم مزوکوکتیل نیز در روابط دوپینگ منفی است.

سیلیسیم ارگانیک در کوکتل مزوتراپی دور چشم

سیلیسیم یک ماده معدنی کمیاب طبیعی و جز مواد اساسی پوست است. با تعامل با پروتئین های الاستیک در درم ، مانند الیاف کلاژن ، الاستین و پروتئوگلیکان ها ، سیلیسیوم ساختار پوستی سالم ، استحکام و قابلیت ارتجاعی بافت پیوندی را تضمین می کند.

علاوه بر این ، بسیاری از مطالعات نشان می دهد که سیلیسیم قادر به تحریک متابولیسم سلولهای پوستی است (به عنوان مثال تولید کلاژن ، انقباض) ، غضروف را تقویت می کند ، باعث بهبودی زخم و تقویت پوست و غشاهای مخاطی می شود.

DMAE در کوکتل های مزوتراپی دور چشم

چندین مطالعه نشان داده است که استفاده فعلی از DMAE به طور قابل توجهی باعث افزایش ظاهر صورت و جوان سازی آن می شود. این ماده با اجزایی که به اصلاح رشد بافت عضلانی ، پیری و خستگی ، احیای سلولی ، محرک های عضلانی ، آدینامی و خستگی عضلات کمک می کند ، تکمیل شده است.

معرفی بهترین کوکتل مزوتراپی دور چشم

بهترین کوکتل دور چشم بایواسکین

کوکتل دور چشم بایواسکین ساخت کشور اسپانیا می باشد. این کوکتل معمولا به روش میکرونیدلینگ و تزریق مصرف می شود. کوکتل PDRN بوستر جوانسازی و بازسازی کننده پوست، رفع پف زیر چشم می باشد.

کوکتل مزوتراپی دور چشم مزولایک

کوکتل مزو دور چشم مزولایک Eye Cocktail – Anti-age – Star booster  می باشد. این کوکتل ۱۰ میل بوده و قابل تزریق و میکرونیدلینگ می باشد.

کوکتل مزوتراپی دور چشم رویتاکر

کوکتل دور چشم رویتاکر دو مدل می باشد. کوکتل جوانساز ۷۱۵ برای سیاهی دور چشم و آبرسانی استفاده می شود و همچنین کوکتل جوانساز دورچشم ۵۳۲ برای لک های دور چشم کاربرد دارد.

چگونه پف زیر چشم خود را کاهش می دهید؟

نکات زیر می تواند به شما در کاهش یا از بین بردن کیسه های زیر چشم کمک کند:

از کمپرس خنک استفاده کنید. یک دستشویی تمیز را با آب خنک مرطوب کنید. …

مایعات را قبل از خواب کاهش دهید و نمک را در رژیم غذایی خود کاهش دهید. …

سیگار نکشید …

به اندازه کافی خوابیدن. …

کمی سرتان را بخوابید. …

علائم آلرژی را کاهش دهید. …

از مواد آرایشی استفاده کنید.

 

این نوشته بهترین کوکتل مزو دور چشم برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.