بهترین ژل گونه | معرفی بهترین مارک ژل گونه

بهترین ژل گونه | معرفی بهترین مارک ژل گونه را در این مطلب توسط گروه بازرگانی نیک خواهید شناخت اگر خودتان را در مورد داشتن استخوان […]

این نوشته بهترین ژل گونه | معرفی بهترین مارک ژل گونه برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

بهترین ژل گونه | معرفی بهترین مارک ژل گونه را در این مطلب توسط گروه بازرگانی نیک خواهید شناخت

اگر خودتان را در مورد داشتن استخوان گونه کم و یا به سختی قابل مشاهده می دانید ، ممکن است مواد پرکننده گونه را در نظر داشته باشید که به آن پرکننده های پوستی نیز می گویند.

این روش های آرایشی برای بلند کردن استخوان گونه ، افزودن حجم به صورت و صاف شدن خطوط ریز و چین و چروک صورت دارند.

پرکننده های گونه بیشتر و بیشتر محبوب می شوند ، اما برخی از خطرات عوارض جانبی را به همراه دارد.

این مقاله به س yourالات شما در مورد هزینه پرکننده گونه ، روش کار و اینکه آیا پرکننده گونه برای شما مناسب است پاسخ می دهد.

بهترین فیلر گونه چیست؟

گونه های پرکننده آمپول هایی هستند که باعث افزایش حجم ناحیه بالا و اطراف استخوان گونه شما می شوند. این توهم ساختار استخوانی مشخص تری را فراهم می کند. با تزریق حجم به زیر لایه پوست ، پرکننده های گونه می توانند چین و چروک و خطوط ریز را نیز صاف کنند.

انواع ژل گونه

انواع مختلفی از مواد وجود دارد که برای استفاده در مواد پرکننده گونه تایید شده است.

اسید هیالورونیک (Juvederm ، Restylane) و اسید پلی لاکتیک (Sculptra) دو نوع ماده پرکننده پوستی هستند که برای استفاده در ناحیه گونه و زیر چشم توصیه می شوند. این نوع پرکننده های پوستی موقتی هستند.

از مواد پرکننده دیگری مانند Radiesse (هیدروکسیلاپاتیت) نیز برای این قسمت خارج از برچسب استفاده می شود.

چه مدت دوام می آورند

بسته به نوعی که انتخاب می کنید ، پرکننده های گونه می توانند از ۶ ماه تا ۲ سال دوام داشته باشند تا نتایج دیگر مشخص نشوند. مواد پرکننده پوستی در نهایت حل شده و در بافت پوست شما متابولیزه می شوند.

چه کسی کاندیدای خوبی برای تزریق ژل گونه است

اگر فرد غیر سیگاری و بدون سابقه بیماری مزمن سلامتی هستید ، ممکن است کاندیدای پرکننده گونه ها باشید. مطابق با دستورالعمل های سازمان غذا و دارو (FDA) منبع معتمد ، در صورت داشتن موارد زیر از پر کردن گونه ها خودداری کنید:

اختلالات خونریزی دارند

به ترکیبات مصنوعی مورد استفاده در پرکننده های پوستی آلرژی دارند

باردار یا شیرده هستند

روش کار چگونه است؟

پس از مشاوره با یک ارائه دهنده آموزش دیده ، جایی که در مورد قیمت گذاری ، هزینه و نتایج مورد نظر خود بحث می کنید ، قرار ملاقات برای تزریق فیلر تعیین می کنید.

آماده سازی برای تزریق بهترین ژل گونه 

در ۲ هفته قبل از عمل ، باید از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین خودداری کنید.

اگر از داروهای رقیق کننده خون تجویز می کنید ، در جلسه مشاوره به ارائه دهنده خود اطلاع دهید. آنها ممکن است راهنمایی های اضافی در مورد نحوه آماده سازی برای قرار ملاقات با پرکننده شما ارائه دهند.

مراحل تزریق بهترین ژل گونه

در هنگام قرار ملاقات ، در یک محیط عقیم شده تکیه می زنید. ممکن است پزشک شما از بی حس کننده موضعی در محل تزریق استفاده کند ، یا ممکن است ماده بی حسی وجود داشته باشد که از قبل در خود ماده پرکننده مخلوط شده باشد. فرآیند تزریق باید ساده باشد و فقط ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید.

پس از تزریق ، بلافاصله می توانید برخی از نتایج را مشاهده کنید. یک یا دو روز طول می کشد تا پرکننده در وضعیت خود قرار گیرد.

می توانید بعد از طی مراحل رانندگی کنید و حتی می توانید بلافاصله بعد از آن به محل کار یا قرارهای دیگر برگردید.

بهبودی پس از تزریق ژل گونه

در طی چند روز اول پس از تزریق ، باید از خوابیدن روی گونه خودداری کنید. سعی کنید رو به بالا و صاف به پشت بخوابید.

همچنین ممکن است بخواهید تا ۴۸ ساعت بعد از عمل تزریق ، از انجام تمرینات سنگین و سخت پرهیز کنید.

از دست زدن به صورت خودداری کنید و تا زمانی که خطر عفونت از بین نرود ، صورت خود را تمیز و خشک نگه دارید.

مزایای بهترین ژل گونه چیست؟

در مقایسه با سایر گزینه های درمانی ، مانند کاشت گونه و لیفت صورت ، جراحی پرکننده گونه دارای چندین مزیت آشکار است:

پرکننده های گونه را می توان در مطب جراح پلاستیک انجام داد و به بیهوشی کمی یا بدون بیهوشی نیاز دارد.

بهبودی برای پرکننده های گونه سریع است و بسیاری از افراد می توانند دوباره به محل کار یا فعالیت های منظم خود برگردند.

پرکننده های گونه ماه ها یا سالها دوام می آورند ، اما نتیجه آن دائمی نیست ، بنابراین اگر نظر خود را در مورد آنها تغییر دهید ، با نتیجه گیر نمی کنید.

پرکننده های گونه خطر بسیار کمی در برابر عوارض جدی یا عفونت دارند.

پرکننده های گونه را می توان پس از قرار دادن اصلاح کرد ، بدین معنی که تا زمانی که به نتیجه دلخواه خود نرسید می توانید مقدار بیشتری ماده پرکننده به محل تزریق اضافه کنید.

پر کردن گونه ها نسبت به جراحی های پلاستیکی تهاجمی هزینه بیشتری برای ایجاد واضح تر در گونه ها دارند.

آیا مواد ژل گونه ایمن هستند؟

پرکننده های گونه یک روش کم خطر و کاملاً ساده و با حداقل زمان بهبودی هستند. اما این بدان معنا نیست که خطر عوارض جانبی وجود ندارد.

عوارض جانبی رایج پرکننده های گونه شامل موارد زیر است:

تورم

کبودی

خارش

سرخی

تمام پرکننده های پوستی اندکی خطر واکنش آلرژیک یا عفونت را دارند. سایر عوارض جانبی کمتر شایع عبارتند از:

نشت پرکننده

مرگ بافتی به دلیل انسداد گردش خون

آسیب به رگها یا شریانهای شما

از دست دادن بینایی

همچنین خطر مهاجرت مواد تزریقی به سایر قسمتهای صورت شما ، ایجاد ظاهری برآمده یا نامتقارن است. اگر این اتفاق بیفتد ، پزشک ممکن است ماده دیگری را برای حل شدن ماده پرکننده تزریق کند ، یا به راحتی منتظر متابولیسم مواد پرکننده باشد.

در صورت استفاده از ارائه دهنده مجوز یا بی تجربه ، خطر عوارض جانبی نادر بیشتر است.

هزینه تزریق بهترین ژل گونه چقدر است؟

هزینه پرکننده های گونه شما به این بستگی دارد که شما و ارائه دهنده خدمات شما در مورد نوع فیلترهای پوستی تصمیم بگیرید و همچنین به مقدار مورد نیاز آن بستگی دارد.

اسید هیالورونیک. طبق گفته انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، یک سرنگ ماده پرکننده اسید هیالورونیک به طور متوسط ​​حدود ۶۸۲ دلار هزینه دارد.

اسید پلی لاکتیک. گزینه های پر کننده ای که ماندگاری بیشتری دارند ، مانند اسید پلی لاکتیک ، هزینه بیشتری دارند. سرنگ آنها در حدود ۹۱۵ دلار است.

پیوند چربی. پرکننده های پیوند ، که دائمی ترین شکل پرکننده های پوستی هستند ، گرانترین هستند. قیمت هر سرنگ به طور متوسط ​​۲۱۰۰ دلار است.

پرکننده های گونه یک عمل زیبایی انتخابی است. این بدان معناست که هزینه آن توسط بیمه درمانی شما تأمین نخواهد شد ، حتی اگر هیچ حق بیمه ای نداشته باشید و فرانشیز سال خود را دریافت کرده باشید.

چگونه پزشک برای تزریق بهترین ژل گونه پیدا کنیم؟

اگر در فکر تهیه پرکننده گونه هستید ، اولین قدم یافتن یک ارائه دهنده آموزش دیده است. استفاده از یک ارائه دهنده تخفیف یا بدون مجوز به طور قابل توجهی خطر عوارض ناشی از پرکننده های پوستی را افزایش می دهد.

برای یافتن یک جراح زیبایی مجاز در منطقه خود ، می توانید با جستجوی پایگاه داده وب سایت انجمن جراحان پلاستیک آمریکا شروع کنید.

ماندگاری بهترین ژل گونه 

پرکننده های گونه یک عمل زیبایی کاملاً ساده هستند. نتایج می توانند از ۶ ماه تا ۲ سال ادامه داشته باشند.

اگر می خواهید از نتایج خود راضی باشید ، بسیار مهم است که ارائه دهنده ای را پیدا کنید که در انجام تزریق مواد پرکننده پوست باتجربه و دارای مجوز باشد.

برخی از خطرهای عوارض جدی پس از پرکننده گونه وجود دارد ، بنابراین مطمئن شوید که در مورد روش کار با پزشک خود صحبت کنید تا بدانید چه انتظاری دارید و چگونه می توانید به بهترین شکل از عفونت جلوگیری کنید.

این نوشته بهترین ژل گونه | معرفی بهترین مارک ژل گونه برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.