ژل پلوریال PLURYAL BOOSTER

ژل پلوریال PLURYAL BOOSTER یک اسید هیالورونیک پیشرفته محسوب می گردد. ژل پلوریال PLURYAL BOOSTER یک محصول جوان سازی پوست برای نسل جدید است. مشابه پرکننده […]

این نوشته ژل پلوریال PLURYAL BOOSTER برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

ژل پلوریال PLURYAL BOOSTER یک اسید هیالورونیک پیشرفته محسوب می گردد.

ژل پلوریال PLURYAL BOOSTER یک محصول جوان سازی پوست برای نسل جدید است. مشابه پرکننده های پوستی درجه حرفه ای ، این ماده بر پایه هیالورونیک اسید است و می تواند خطوط سطحی را از بین ببرد. اما آنچه که آن را متفاوت می کند ، کیفیت تقویت پوست است.

این تقویت کننده پوست آنتی اکسیدانی که توسط شرکت MD Skin Solutions تولید شده است ، جادوی خود را برای بازگرداندن تعادل هیدرولیکی پوست و بهبود انعطاف پذیری ، تراکم و استحکام آن به کار می گیرد.

ژل پلوریال برای چه کسانی مناسب است؟

این شاهکار پیشرفته جوان سازی مواد آرایشی فرقی در سن نمی گذارد. به همان اندازه روی پوست جوان و بالغ موثر است. بیماران در گروه های سنی مختلف می توانند از درمان تزریقی با استفاده از این محصول بهره مند شوند زیرا این ماده پوستی را برای آنها فراهم می کند:

یک درخشش طبیعی سالم

تعادل هیدرولیکی بهبود یافته

بافتی سفت و نرم (که باعث کاهش چین و چروک های کم عمق می شود)

سفتی پوست بیشتر

تنها موارد منع مصرف مربوط به این تقویت کننده قابل اعتماد پوست این است که نباید از آن برای درمان زنان شیرده یا باردار استفاده شود. بیمارانی که از عفونت یا التهاب در اطراف محل تزریق رنج می برند نیز باید از استفاده از این محصول خودداری کنند و همچنین افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند یا به برخی از مواد تشکیل دهنده آن (هیالورونیک اسید ، گلیسرول و غیره) حساسیت دارند نیز همین طور هستند.

چگونه ژل پلوریال Pluryal Booster بهتر از پرکننده پوستی است؟

اگرچه پلوریال حاوی HA است و می توان از آن برای اصلاح خطوط نازک و چین و چروک استفاده کرد ، نمی توان از Pluryal Booster به عنوان پرکننده اسید هیالورونیک نام برد. به این دلیل که حاوی کوکتلی از آنتی اکسیدان های تقویت کننده سلامتی است که پوست را تحریک می کند تا سطح آبرسانی آن را افزایش داده و ساختار آن را به روشی طبیعی ترمیم کند.

این نوشته ژل پلوریال PLURYAL BOOSTER برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.