لیزر فرکسل Fraxel Laser

لیزر فرکسل Fraxel Laser چه نوع دستگاهی است؟ لیزر فرکسل Fraxel چه نوع لیزری است؟ در حال حاضر دو نوع لیزر کسری وجود دارد ، لیزرهای […]

The post لیزر فرکسل Fraxel Laser appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

لیزر فرکسل Fraxel Laser چه نوع دستگاهی است؟

لیزر فرکسل Fraxel چه نوع لیزری است؟

در حال حاضر دو نوع لیزر کسری وجود دارد ، لیزرهای کسری ملایم تر ، از نوع اربیوم ، مانند فراکسل (که پزشکان اغلب اوقات “غیر زرد” می نامند) و سیستم های لیزری CO2 (دی اکسید کربن).

درمان با فرکسل باعث بهبود تن ، بافت و درخشندگی برای پیری ، آسیب دیدن آفتاب یا زخم شدن پوست می شود. Fraxel برای افرادی است که می خواهند بدون تغییرات چشمگیر یا طولانی شدن زمان تخریب جوانتر به نظر برسند.

کاربرد لیزر فرکسل FRAXEL 

Fraxel چین و چروک ، لکه های پیری ، لکه های آفتاب ، ملاسما ، کراتوز اکتینیک ، رویش مجدد پوست و جای زخم را درمان می کند.

خطوط و چین و چروک ؛ مانند خطوط پنچه کلاغی

زخم سطح : کمک به پاک کردن اثرات آکنه و سایر اسکارها

رنگ دانه ها : کاهش لکه های پیری

عوارضی ناشی از نور خورشید ؛ کمک به بهبود ظاهر پوست آسیب دیده خورشید

كراتوزيس آكتينيك (AK) ؛ درمان یک بیماری پوستی مشترک

لیزر فرکسل - لیزر fraxel

لیزر فرکسل – لیزر fraxel

لیزر فرکسل چگونه کار می کند ؟

درمان لیزر Fraxel DUAL 1550/1927 با ستون های لیزر میکروسکوپی که به عمق پوست شما نفوذ می کنند ، برای تسریع در بازسازی کلاژن بدن ، پیری و پوست آسیب دیده از آفتاب را هدف قرار می دهد. و از آنجا که لیزر هر بار فقط بخشی از بافت را درمان می کند ، بافت اطراف آن را دست نخورده باقی می گذارد ، که باعث بهبودی سریع می شود. درمان Fraxel DUAL 1550/1927 با تحریک رشد سلول های پوستی سالم و جدید از داخل ، سطح پوست شما را دوباره ایجاد می کند.

مراقبت های بعد از لیزر فرکسل

از کرم ضد آفتاب با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید ، حداقل 3 ماه پس از آخرین درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید و هنگام آفتاب زدن کلاه لبه پهن داشته باشید.

تاثیر درمان لیزر فرکشنال

این به شرایط خاص شما و نحوه مراقبت از پوست شما بستگی دارد. هنگامی که پوست شما تحت درمان قرار گرفت ، همانطور که در بالا توضیح داده شد ، به محافظت از آن ادامه دهید. پزشک بر اساس نیازهای فردی شما به شما مشاوره خاصی می دهد.

آیا درمان فرکسل عوارض تخریبی دارد؟

اکثر بیماران افزایش احساس گرما را در طول درمان توصیف می کنند. برای به حداقل رساندن ناراحتی ، قبل از عمل از بی حسی موضعی استفاده می شود و در طی عمل از هوای سرد در ناحیه درمان استفاده می شود. بعد از درمان ، بیشتر بیماران احساس آفتاب سوختگی می کنند که معمولاً طی 1 تا 3 ساعت کاهش می یابد.

درمان فلکسر چه مدت طول می کشد؟

ابتدا پوست شما تمیز می شود. سپس ، حدود 60 دقیقه قبل از درمان ، یک پماد بی حس کننده موضعی روی ناحیه درمان قرار می گیرد. روش Fraxel DUAL 1550/1927 برای صورت کامل 20 تا 25 دقیقه طول می کشد.

مزایای استفاده از لیزر فلکسر

پوستی صاف ، شاداب و جوان تر

تن و بافت بهبود یافته

کاهش لکه های قهوه ای ناخواسته

خطوط و چروک های دور چشم را کاهش دهید

بهبود ظاهر اسکارهای آکنه و اسکارهای جراحی


موضوع مرتبط :

لیزر موهای زائد

لیزر کیوسوییچ

The post لیزر فرکسل Fraxel Laser appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.