ژل لیکویید ایمپلنت

ژل فیلر لیکوئید ایمپلنت چنانچه در پی یافتن یک راه چاره و یک روش درمانی زودپاسخ ، مطمئن بدون عارضه و کم هزینه به منظور برطرف […]

The post ژل لیکویید ایمپلنت appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

ژل فیلر لیکوئید ایمپلنت

چنانچه در پی یافتن یک راه چاره و یک روش درمانی زودپاسخ ، مطمئن بدون عارضه و کم هزینه به منظور برطرف کردن خطوط و چروک های پوستی ، شکل دهی و برجسته سازی قسمت های مخصوص چهره و بازجوانی صورت خود می گردید ، بهره گیری از ژل ها و پرکننده های حجم دهنده پوستی گوناگون موثرترین و فوری ترین نتایج درمانی را برای شما به ارمغان می آورد.

فیلرها و ژل های تزریقی پوست بازسازی جوانی و تجدید و بهبود زیبایی را به همراه می آورند که در گذشته تنها با تکنیک ها و شیوه های جراحی مقدور بود اما در حال حاضر تکنیک ها و روش های تزریقی با مخارج خیلی کم و دوران بهبودی سریع به سادگی زیبایی و جوانی چهره را تجدید و بهبود می بخشند.

یکی از پرطرفدارترین ، مطمئن ترین و پرمصرف ترین پرکننده ها و ژل های پوستی از مواد هیالورونیک اسیدی استخراج و تهیه می شوند. هیالورونیک اسید یک هیدروکربن طبیعی موجود در پوست می باشد که عهده دار عملکردهای مهمی من جمله جذب آب و تنظیم رطوبت پوست ، تجدید و بازسازی حجم از دست رفته پوست ، تحریک و ساخت کلاژن های جدید ، افزایش خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست است. فیلرها و ژل های هیالورونیک اسیدی به منظور پر کردن و محو کردن چین و چروک های پوستی ، بهبود جلوه ظاهری پوست ، بازجوانی چهره ، تازگی و رطوبت پوست اثربخشی قابل توجه و نتایج رضایت بخشی دارند.

ژل فیلر اسید هیالورونیک لیکوئید ایمپلنت محصول آمریکا با برخورداری از تمام ویژگی ها و خواص موثر پیش بینی شده از یک ژل و فیلر توانسته از عهده ی تمام احتیاجات و چشمداشت های پزشکان و مصرف کنندگان در کل دنیا برآید و پاسخگوی آن ها باشد.

انواع محصولات ژل فیلر لیکوئید ایمپلنت

Liquidimplant Cutis

فرآورده خلاص شده و مونوفازی است که از پایه مواد کاملاً طبیعی و غیر حیوانی هیالورونیک اسید تهیه شده است. این محصول دربردارنده ی 25 میلی گرم / میلی لیتر اسید هیالورونیک می باشد و به دلیل داشتن فرمول ویژه ساخت و ترکیب منحصربفرد به آسانی و بدون هیچ درد و ناراحتی تزریق می گردد تا چین و چروک ها و خطوط معمولی تا عمیق پوست را پر و محو سازد.

Liquidimplant Labium

این پرکننده غیرحیوانی خالص برای قسمت های دور لب و اطراف دهان طراحی و تهیه گردیده است. این قسمت ها نیازمند تراکم و قوام و کیفیت بالاتری از فیلرهای هیالورونیک اسیدی جهت اعتماد به ایمن بودن و ماندگاری مطلوب رفع خطوط اطراف لب و دور دهان دارند. قوام و غلظت زیاد این پرکننده اثرات طولانی مدت این محصول را تضمین خواهد کرد. علاوه بر این ، داشتن قابلیت ارتجاعی و تغییر شکل بازگشت پذیر این فیلر موجب شده تا شیوه انجام تزریق به آسانی صورت گیرد.

Liquidimplant Subcuits

یک پرکننده ی دوفازی ، یکنواخت خالص می باشد که برای برطرف کردن خطوط خنده و چروک های اطراف دهان به کار برده می شود. گذشته از این ، این فیلر یک پرکننده سازگار و اثربخش در زاویه دار کردن فک و چانه و پر کردن صورت است و همین طور نتایج قابل توجه و مفیدی نسبت به سایر ژل ها و فیلر ها در محو کردن و پرسازی خطوط و چروک های عمقی پوست دارد.


سایر ژل ها :

ژل ژوویدرم      ژل پرفکتا         ژل آیدیا          ژل رووفیل       ژل سیتوسیال

The post ژل لیکویید ایمپلنت appeared first on واردات و فروش ژل ۲۶۶۱۰۱۴۳ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.